באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: סלילה או תחזוקה?

קרית טבעון: סלילה או תחזוקה?

חבר המועצה שמוליק שמחון תוקף את אריאלי בנושא השביל ברחוב השקדים. התושב “הייתי בלי מים בערב החג”. אריאלי “זו עבודת תחזוקה שלא מצריכה היתר”

בישיבת המליאה של קרית טבעון שנערכה ביום ראשון העלה חבר המועצה ,שמוליק שמחון, את נושא סלילת השביל ברחוב השקדים. כזכור, השכן הגר בשורה השניה של רחוב השקדים נהג להשתמש בציר הכניסה האחורי כמקובל בכל הקריה ועתה לאחר שהמועצה הכשירה חניות ברחוב ,ציר הכניסה אל ביתו חסום. השכן שהינו חולה לב התלונן על כך בפני גורמים במועצה אך מדובר בשטח ציבורי בו כל אחד יכול להחנות.  בתחילה סבל השכן גם מעמודי התאורה אשר האירו באור חזק  את הבית ומשיבושים חמורים בקו הטלפון בשל קו המתח הנמוך אך בעיות אלה נפתרו. שמחון ביקש לדעת האם הוצא היתר בניה שכן לטענתו מדובר בסלילת שביל חדש ולכן יש צורך בהיתר בניה.

מחלוקת האם מדובר בעבודות סלילה או תחזוקה
שמוליק שמחון. תוקף את אריאלי

מנכ”ל המועצה, יאיר אודם “לא הוצא היתר בנייה לשביל כי אין צורך בהיתר בנייה לעבודות שאופיין תחזוקתי” בשלב זה התפרץ השכן שישב בקהל לעבר אודם במילים קשות “זה בפירוש סלילה, לפחות תדייקו. בערב החג נשארתי בלי מים כי ארבעה רכבים חנו ושרברב לא היה יכול להגיע עם הציוד שלו”

שמחון “לא מדובר בעבודת תחזוקה כי תחזוקה מאופיינת בשביל רעוע או מפורק. במקרה הזה מדובר בסלילה של שביל חדש לחלוטין שהוא המשך לשביל קיים ואני בטוח שצריך היתר בניה. השביל הזה מונע עד היום מאנשים מבוגרים להגיע לביתם או לקבל סיוע בעת הצורך. האנשים האלה נמצאים במצוקה ואף אחד לא נותן להם מענה. לא יכול להיות שאנשים לא יכולים להגיע אל הבית שלהם”

ראש המועצה, דוד אריאלי “אלה עבודות שאופיין תחזוקתי ואנחנו לא מוציאים היתרי בנייה לדברים כאלה. אוי ואבוי לנו אם היינו צריכים להוציא היתרים לעבודות מסוג זה. התושבים לא במצוקה”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter