באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: סדרת הרצאות במרכז ההנצחה

קרית טבעון: סדרת הרצאות במרכז ההנצחה

מרכז ההנצחה של קרית טבעון בשיתוף המועצה הציונית משיק פעילות חדשה: סדרת טיולים והרצאות בנושאים אקטואלים במחיר סמלי בלבד. תלמידים חיילים וסטודנטים יזכו להנחה נוספת.

במרכז ההנצחה החליטו לקיים סדרת הרצאות וטיולים במחיר מוזל וזאת מתוך רצון לגרום להתעניינות גם בקרב קהלים הממעטים להשתתף בפעילויות המרכז, במסגרת סדרת הרצאות בשם “90 דקות עם…”, הנערכת בשיתוף המועצה הציונית ובחסות המועצה המקומית, תתקיימנה מגוון הרצאות במחיר של 20 ₪ להרצאה בלבד.

הרצאות במחיר סמלי
מרכז ההנצחה. צילום: טל גליק

ההרצאה הראשונה בסדרה תתקיים בקרוב עם  הכתב והפרשן הפוליטי – עידן קוולר, שיספר על המתרחש מאחורי הקלעים של הפוליטיקה הישראלית. בחודש ינואר תרצה קרנית גולדווסר על ספרה המתאר את קורותיה בעקבות חטיפת בעלה, אודי. בחודש מרץ יתארח הטייל דן דן בולוטין, שירצה על סיפור ההישרדות הגדול בהיסטוריה, שהיה באנטארקטיקה, באפריל ירצה איש התקשורת הוותיק, שלום קיטל, בנושא: מפת התקשורת הישראלית, ובחודש מאי, ירצה ד”ר גדעון שטחל על משמעות הציונות בימינו. הרצאתו תהווה פתיח לקראת סיור שיקיים בירושלים ולאחריו יקיים עוד שתי הרצאות בחודש יוני ובחודש יולי.

במסגרת סדרת הרצאות נוספת, ששמה “כך היינו וכך אנו היום” סדרה זו ירצו בין היתר: הגיאולוג ד”ר יוסי לנגוצקי, אודות תגליות ומגמות בחיפושי הנפט והגז, נחמה רונן תרצה על אקולוגיה, תאגידים ופוליטיקה, זיוה פתיר ירצה רכב חשמלי חזון או פנטזיה?, ח”כ אלוף במיל’ אלעזר שטרן ירצהאודות חינוך ודמוקרטיה בישראל, ועוד.

כמו כן יתקיימו במהלך השנה, ארבעה סיורים מודרכים מוזלים (בשיתוף המועצה הציונית): לירושלים ולצפון ליפו וחולון וסיור בטבריה והגליל. במרכז ההנצחה מצפים להשתתפות רבה, של צעירים ומבוגרים כאחד.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter