באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: סדנאות קפואירה ואפיה לילדים

קרית טבעון: סדנאות קפואירה ואפיה לילדים

מרכז הקניותmall  היער שבקרית טבעון מציע לילדי האזור סדנאות ייחודיות של קפואירה ושל אפיה במהלך ימי החופש. הסדנאות פתוחות לילדים ללא תשלום. 

סדנאות לילדים
סדנת קפואירה. צילום:יח”צ

ביום ראשון יצאו עשרות אלפי ילדים בכל רחבי הארץ לחופשת הקיץ השנתית. בין הקייטנות הרבות, הטיולים המשפחתיים והרביצה האין סופית מול מסכי המחשב והטלוויזיה, ניתן לנצל את הזמן לרכישת תחביב חדש. סדנאות אפיה ובישול איכותיות מבית היוצר של תמי, “טעים ובריא זה אפשרי” העוסקות בהקניית הרגלי תזונה נכונים ומציעות לילדים טעימה מעולם האפייה ותחביב חדש שבו יוכלו לעסוק גם בבית. לאור הצלחת הסדנאות במהלך חודש יוני, החליטו במרכז הקניות “mall היער” להזמין את ילדי טבעון והסביבה הקרובה לסדנאות בישול ואפיה נוספות שיתקיימו בימי שני אחר הצהריים לכל אורך החופש הגדול. בסדנאות ילמדו הילדים להכין מוס שוקולד קר, חטיף אנרגיה וסלט פירות עשיר לימים החמים.

בימי שישי בבוקר יוזמנו הילדים לשרוף את הקלוריות שאספו בימי שני בסדנאות קפואירה בהנחיית ערן אלפי. הסדנא הדינאמית משלבת מוסיקה חיה וקצבית, שירה, ותנועה בלתי פוסקת. הילדים ילמדו סגנונות ריקוד ומשחק מגוונים תוך דגש על אקרובטיקה, לחימה, קצב ואסטרטגיה. קפואירה הינה אומנות לחימה ברזילאית המשלבת מוזיקה וריקוד ובשל כך היא מאוד חביבה על ילדים. אימוני קפואירה שמים דגש על סיבולת לב-ריאה וגמישות ופחות על משמעת עצמית הנהוגה באומנויות הלחימה האסיאתיות.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter