באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: נפרדים ממנהל בית הספר רימונים

קרית טבעון: נפרדים ממנהל בית הספר רימונים

אחרי 7 שנות ניהול בית ספר, שטרית עובר להיות מפקח במחוז חיפה. מנהל מחלקת החינוך במועצה: ” שטרית היה גורם מרכזי בהשבחת החינוך  ובקידומו ועל כך אנו מודים לו ומאחלים לו הצלחה רבה בהמשך דרכו”

לאחר עזיבתה של מנהלת בית הספר התיכון, לילך שני-רומנו, נפרדים בקרית טבעון ממנהל בית ספר נוסף, יוסי שטרית מבית ספר רימונים. חברי וועדת היגוי בבית ספר רימונים ארגנו ליוסי שטרית, מנהל בית הספר היוצא, טקס פרידה מכובד וחגיגי ביום שישי שעבר. האירוע  נחגג בהפתעה ונכחו בו כל ילדי בית הספר, הצוות החינוכי ורבים מההורים שבאו להיפרד ולהודות לשטרית  על 7 שנים נפלאות בהם ניהל את בית הספר.

בית ספר רימונים
יוסי שטרית נפרד מילדי בית הספר. צילום: דוברות מועצת קרית טבעון

שטרית הנרגש הודה לצוות החינוכי ואמר: “תודה על שיתוף הפעולה,  על עבודת צוות משובחת ותודה על הגיבוי והלווי במהלך השנים. מאד נהנתי לעבוד עם כול אחד בנפרד ועם כולם יחד. עבורי זה היה כבוד גדול לעבוד במערכת איכותית שכזו. הדבר היחיד שאני מצר עליו הוא שאני לא אהיה חלק מהתהליך הייחודיות של בית הספר, תהליך שהחל בשנת הלימודים תשע”ג ואני מאמין שכבר בשנה הבאה, יקפיץ את מערכת החינוך בקריה, בעיקר בתי הספר היסודיים לגבהים חדשים”.

מנהל מחלקת החינוך במועצה יאיר אודם: “אנו מודים ליוסי על התרומה המשמעותית שלו לבית הספר רימונים בפרט ולחינוך בקרית-טבעון בכלל. תודה  על המקצועיות, ההשקעה והמסירות הן בתחום הלימודי והן בתחום הערכי. שטרית היהגורם מרכזי בהשבחת החינוך ובקידומו ועל כך אנו מודים לו ומאחלים לו הצלחה רבה בהמשך דרכך”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter