באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: נערכים לשריפות

קרית טבעון: נערכים לשריפות

המועצה פתחה צירים בקרית עמל כחלק מיישום המלצות אגוד הכבאות. הציר שנפתח יוצא מרחוב הכרמל אשר נפגע בשריפה לפני מספר חודשים.

במהלך השבוע האחרון ובמסגרת הערכות הרשות המקומית למניעה והתמודדות עם שריפות, פתחו ושיפרו עובדי המועצה את צירי התנועה לכניסת רכבי הצלה ברחובות קרית עמל. הציר שנפתח מתחיל מסוף רחוב הכרמל ומתחבר לדרך האש הקיימת מאחורי רחוב הכרמל ויגאל אלון.

נערכים לשריפות
טרקטור פותח את הציר. צילום: אלעד מייזלס

בנוסף, בוצע במקום גיזום מסיבי של צמחיה ועצים בעזרת טרקטור אשר פלס וניקה את הדרך. פעולות אלו הן חלק מפרויקט שנתי ליצירת דרכי גישה ראויות ונקיות לכל צוותי החילוץ, הכיבוי והחרום. כזכור , תקפו חברי המועצה ,לפני שלושה חודשים, את ראש המועצה, דוד אריאלי, בשל ההתקדמות האיטית לטענתם של נושא דילול העצים בקרבת בתי מגורים ובדו”ח של אגוד הכבאות אף נכתב כי “הנושא אינו מתקדם לשביעות רצוננו והעבודה עדיין מרובה” וזאת לאחר שלא כל המלצות האגוד יושמו בטווח זמן אשר השביע את רצונם. נושא ההערכות לקראת שריפות הוא אחד מהלקחים שהופקו לאחר השריפה בכרמל ובאגוד הכבאות רואים בטבעון ‘פצצה מתקתקת’ בשל הטופוגרפיה של הישוב והעובדה שהוא מוקף ביער.

קב”ט המועצה אלי זיו: “במהלך העבודות אנו מגלים, לצערי הרב, הרבה מאד פסולת זרוקה בוואדיות . זו הזדמנות לחזור ולבקש מהתושבים, אנא הוציאו את הגזם והפסולת במועדים הקבועים, על פי אזור המגורים. לאחרונה אף חולק דף הנחיות לתושב, היעזרו בו לטובת ולרווחת כלל תושבי הקריה.”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter