באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: נחנכה מעלית המועצה

קרית טבעון: נחנכה מעלית המועצה

לאחר שנים רבות של עבודה ולא מעט מהמורות נחנכה השבוע המעלית בבניין המועצה. אריאלי: “טקס גזירת הסרט הוא קצר ולא יכול לתאר את אלפי שעות העבודה שהושקעו בפרויקט”

הטקס הרשמי לחנוכת המעלית לבניין המועצה בקרית טבעון נערך השבוע ברחבת ככר הרקפות כשחלקו השני של האירוע התקיים בחדר הישיבות ורבים מהמוזמנים עלו במעלית ולאחר הנסיעה הקצרה  לא יכלו שלא להביע הערכה ושבח לתוצר המוגמר. בנוסף, הדגישו את ההתייחסות המכבדת של הרשות לכול ההנחיות והדקויות במעלית נגישה (כמו: כניסה רחבה ונוחה, לחצני ברייל ועוד) ואשר הינן חיוניות לאדם עם צרכים מיוחדים.

נגישות
אריאלי לייד המעלית. צילום: דוברות המועצה המקומית קרית טבעון.

“זהו אחד הפרויקטים הערכיים ביותר שעשינו בשנים האחרונות ברשות המקומית ואני עדין נרגש ושמח”. אמר אריאלי. “טקס גזירת הסרט הוא קצר ולא יכול לתאר את אלפי שעות העבודה שהושקעו בפרויקט  החשוב הזה. אין לנו ספק בערך הרב שלו לבני אדם בכלל ולבעלי מוגבלויות בפרט ואנו נמשיך לפעול בקריה בשאיפה ליצור שיוון.”

ד”ר רויטל סבירסקי מנגישות ישראל צפון: “חג נגישות שמח! אני נרגשת מאד כיוון שרשות נוספת הצטרפה לרשויות שמכבדות אדם עם מוגבלות. אני חייבת לציין כי המעלית שנבנתה כאן היא מרווחת, נוחה, עונה על כול הצרכים ומשתלבת נהדר בנוף. תודה לכולם ותודה אישית למתנדבת שושנה, ממני ומכל הנהלת נגישות ישראל”.

מרכזת אגף שיקום במשרד הרווחה, איריס קופפר: “זהו אות הערכה לראש המועצה וליישוב. בנית המעלית אינה מובנת מאליה ואני שמחה שהיתה את  המודעות והרצון. המעלית אינה מיועדת רק למוגבלים פיזית, יש עוד רבים אחרים שנעזרים בה כמו: קשישים, אימהות עם עגלות ואחרים”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter