באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: נחנכה מחלקת התכנון והבנייה המחודשת

קרית טבעון: נחנכה מחלקת התכנון והבנייה המחודשת

עו”ד שלמה  מושיץ חבר הוועדה לתכנון ובניה ומ”מ יו”ר הוועדה: “אני מברך אותנו, תושבי הקריה, על שזכינו לשיפור משמעותי בשירות ובסביבת שירות מכובדת וראויה”

ביום ראשון השבוע נערך במועצה המקומית קרית טבעון טקס לרגל חנוכת מחלקת התכנון והבנייה המחודשת והמשופרת.  במעמד נכחו, ראש המועצה המקומית דוד אריאלי, מהנדס המועצה, מריוס ראפ, חברי מועצה, מנהלים, עובדי המחלקה ואורחים נוספים שנכחו באירוע המשמח שכלל ברכות, גזירת סרט וכיבוד קל. העבודות

עלות של 100 אלף ש"ח
אריאלי ומריוס ראפ גוזרים את הסרט. צילום: דוברות המועצה המקומית קרית טבעון

במחלקה, שעלותן הסתכמה ב 100 אלף ש”ח הסתיימו לפני מספר שבועות ועתה ניתן לקבל במקום שירות איכותי, דיסקרטי ומכובד הרבה יותר. לא פחות חשוב, מעתה לכל אחד מנותני השירות במחלקה יש חדר המאפשר לשרת קהל בצורה אפקטיבית ובמקום אסתטי ונעים תוך שמירה מקסימלית  על פרטיות.

“המטרה החשובה שעמדה לנגד עניינו” אמר אריאלי במהלך הטקס, “הייתה שיפור וייעול השירות לטובת התושבים בקריה. זו אחת המחלקות החשובות במועצה ומעבר לזכותו של כל אדם ביישוב לקבל שירות אישי ולזכות בפרטיות מרבית, חשוב היה לנו לכבד  גם את העובדים”.

עו”ד שלמה  מושיץ חבר הוועדה לתכנון ובניה ומ”מ יו”ר הוועדה: “בראש ובראשונה אני מברך את מקבלי ההחלטה לשפץ את משרדי המנהל ההנדסי כפי שראוי לה למחלקה הנמצאת במגע , ונותנת שירותים כמעט לכל תושב ותושב בקריה. אני מברך את עובדי המשרד על עבודתם המסורה ושישכילו לנצל את המרחב  המשופץ לטובת ולרווחת הלקוחות הרבים – תושבי קרית טבעון, אדריכלים ומהנדסים. ולבסוף אני מברך אותנו, תושבי הקריה, על שזכינו לשיפור משמעותי בשירות ובסביבת שירות מכובדת וראויה.”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter