באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: נחנך מבנה נקודת המשטרה המשופץ בקרית טבעון

קרית טבעון: נחנך מבנה נקודת המשטרה המשופץ בקרית טבעון

מפקד תחנת המשטרה בזבולון נצ”מ אילן סרדל ברך על היוזמה והודה למועצה המקומית על שיתוף פעולה אמיתי ומתמשך ” תודה על שזכינו לשיפור משמעותי בתנאי העבודה”

טקס מכובד בו נחנך מבנה נקודת המשטרה המשופץ נערך בשבוע שעבר במקום. באירוע נכחו בכירי המועצה המקומית  קרית טבעון וכן נבחרת מכובדת של שוטרי משטרת זבולון ושוטרי הנקודה. האירוע המשמח כלל כמקובל ברכות, גזירת סרט וכיבוד קל.

נקודת משטרה
נצ”מ אילן סרדל בנקודת המשטרה המשופצת. צילום דוברות המועצה המקומית קרית טבעון

מפקד תחנת המשטרה בזבולון נצ”מ אילן סרדל שהגיע במיוחד לאירוע ברך על היוזמה והודה למועצה המקומית על שיתוף פעולה אמיתי ומתמשך: “תודה על שזכינו לשיפור משמעותי בתנאי העבודה של שוטרי הנקודה ולסביבת עבודה מכובדת וראויה המאפשרת מתן שירות איכותי יותר לתושב.”

קב”ט המועצה אלי זיו הוסיף וציין כי המקום משרת גם את צוות המתנדבים בתחום השיטור הקהילתי והדגיש את תרומתם הנכבדה של המתנדבים בכלל ויחידת הג’יפאים בפרט. “אנו משקיעים בציוד, הדרכה ותקצוב ראוי לטובת המתנדבים הללו שמקדישים שעות מזמנם הפרטי לטובת כלל הקהילה ועוזרים לנו במהלך הקיץ לשמור על הנוער בקריה. יחד אנו מבצעים סיורים ברחבי היישוב, מראים נוכחות ופועלים רבות בשאיפה לשמור על הסדר”.

יש לציין כי העבודות במקום הסתיימו לפני מספר שבועות ולדברי מנהל מחלקת הבינוי במועצה הן כללו: החלפת הריצוף, צבע והתקנת וילונות אסתטיים ונאים. בעלות כוללת של 26 אלף ש”ח.
 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter