באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: נבחר ועד לשכונת קרית חרושת

קרית טבעון: נבחר ועד לשכונת קרית חרושת

תושבי שכונת קרית חרושת התכנסו ביום חמישי האחרון על מנת לבחור ועד לשכונה והחליטו על מתן ארכה לראש המועצה על מנת להתחיל ולבצע שינויים. רענן קרקליס “יש כאן הזנחה ארוכת שנים”

ביום חמישי האחרון הגיעו אל מתנ”ס קרית חרושת כשישים תושבים על מנת לבחור ועד לשכונה. מטרתו של הועד, פרי יוזמתו של רענן קרקליס הינה לקדם את השכונה אל מול הרשות המקומית.

קרית חרושת
רענן קרקליס והתושבים

את הערב פתחה מנהלת מתנ”ס קרית חרושת, מיטל לוגר, שביקשה מהתושבים להיות יותר מעורבים וסיפרה להם על פעילויות המתנ”ס הקרובות. לוגר “אני שמחה כי מעולם לא ראיתי את החדר הזה כל כך מלא והלוואי שאראה אותו כך עוד פעמים רבות”

רענן קרקליס פתח במספר משפטים על הצורך בועד כשהוא מדבר על הזנחה ארוכת שנים של השכונה ולאחר מכן הוזמן כל מי שרצה להצטרף אל הועד. הליך הבחירה נעשה בפיקוחה של עו”ד נעמה לוי שגם היא מראשי הועד והוא לווה כבר מתחילתו במתח בין תומכי ראש המועצה, דוד אריאלי שהובילו קו פחות מיליטנטי לבין תומכי שאר המועמדים. בסופו של דברהתקבלה פשרה לפיה ינתן לאריאלי פרק זמן של מספר חודשים על מנת להתחיל ולבצע שינויים בשכונה ורק לאחריו ינקוט הועד בצעדים.

לדברי קרקליס הצורך בועד עלה בשל הזנחה ארוכת שנים של השכונה ” זה לא ראש מועצה כזה או אחר. בקרית חרושת יש בעיות שלא טופלו כבר עשרות שנים”. עוד טוען קרקליס כי הנושא שגרם להקמת ועד השכונה הוא הדרך היוצאת מקרית חרושת דרך תחנת הדלק אשר נחסמה לתקופה מסויימת וגרמה להחרפת בעיית הפקקים ביציאה מהשכונה “המועצה לא הצליחה לפתור את הבעיה אבל התארגנות שלנו התושבים ופניה אל בעל השטח העלתה תוצאות ועתה השביל פתוח”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter