באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: נבחרו הזוכים בתחרות מיזמים בחינוך

קרית טבעון: נבחרו הזוכים בתחרות מיזמים בחינוך

במקום הראשון זכתה ד”ר שחר מרנין, במקום השני רחל כרמי והמקום השלישי לשני מתמודדים: נירית אלונה-בר וסער דרייב. רכזת השותפויות בחינוך “כל המיזמים היו מצוינים”. 

שחר מרנין
נבחרו מיזמי החינוך

12 מיזמים חינוכיים הגיעו לשלב הגמר בתחרות מיזמים בחינוך של המועצה המקומית קרית טבעון. וועדת המיזם התכנסה בשבוע שעבר החליטה על ארבעת הפרויקטים הזוכים: במקום הראשון ד”ר שחר מרנין, מרצה, מדריכה, אוצרת ורכזת חינוך- שהציעה משחק קלפי רביעיות על קרית טבעון. מטרת המשחק היא היכרות והעמקה בתכני מורשת היישוב, נופים, אתרים ועוד. במקום השני רחל כרמי, אחות, עוסקת בפסיכותרפיה ובהנחיית קבוצות אשר הציעה את הפרויקט “לשים את הפוקוס”. הפרויקט שבמרכזו עבודה עם תלמידי החינוך המיוחד, מתמקד בתהליך הצילום תוך כדי כך פיתוח מיומנויות של קשב, ריכוז, ניהול החלטות, יכולת שיחה ועבודה קבוצתית. את המקום השלישי קיבלו שני מתמודדים, הראשונה  נירית אלונה בר, אומנית, יוצרת, מפסלת ומורה שהציעה פרויקט הנגשת האומנות למרחב הציבורי, לבני נוער ולציבור הרחב.  איתה זכה במקום השלישי סער דרייב, תלמיד תיכון שהציע את הפרויקט “לגביי” – הסובלנות היא עניין של כולנו, תכנית הדרכה בנושא סובלנות וגזענות.
כזכור, לפני מספר חודשים פורסם “קול קורא” במסגרתו מחלקת החינוך פתחה את הדלת לתושבי הקריה, לבוא ולקחת חלק פעיל בהובלת תכנית חינוכית בין כותלי בתי הספר. הנושאים שנבחרו היו: אמנות, מדעים, קיימות, המשחק ככלי חינוכי וספורט. לדברי לילך דרמון רכזת שותפויות בחינוך ויוזמת הרעיון, תושבים רבים העבירו למחלקת החינוך מגוון עשיר של רעיונות יצירתיים והבחירה הייתה קשה במיוחד. חברי הוועדה עברו על המיזמים, למדו אותם והגיעו “בשלים” לישיבה האחרונה, בה בחרו את הזוכים.

דרמון: “כל המיזמים היו מצוינים, אך ישנה החובה לבחור. יחד עם זאת, אני מאמינה שרוב המיזמים, אם לא כולם, יתקיימו בבתי הספר במועד זה או אחר”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter