באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: מתיחת פנים

קרית טבעון: מתיחת פנים

מבנה השירות הפסיכולוגי הממוקם בקרית עמל עובר בימים אלה מתיחת פנים וזאת הודות לתרומה של 40 אלף ליש”ט. אריאלי: ” אני מבקש להודות לבני משפחת טארש על התרומה הנכבדה”. 

משפחת טארש
מבנה השירות הפסיכולוגי. צילום: דוברות המועצה המקומית קרית טבעון.

החלו עבודות השיפוץ של מבנה השירות הפסיכולוגי החינוכי הנמצא ברחוב הכרמל בקרית עמל. השיפוץ יתאפשר לאחר תרומה נכבדה שהועברה מבני משפחת טארש, שביקרו אשתקד במקום וביקשו לסייע בשיקום המבנה. בני הזוג טארש, המתגוררים בלונדון, תרמו בעבר לשיפור המבנה ובכך הנציחו את זכרו של בן המשפחה, הפסיכיאטר ד”ר מיכאל טארש. הפעם הם תרמו סך של 40 אלף לירות שטרלינג לשיפוץ ולכך הוסיפה המועצה המקומית את חלקה שעמד על עשרת אלפים לירות שטרלינג. באמצעות ההשקעה הכספית יבוצע במקום: עיבוי קירות לצורך שיפור האקוסטיקה , יוחלפו דלתות החדרים, יבוצע שיפור מעבר המדרגות, יבנה חדר, תא שירותים לנכים, יוחלף הריצוף, יבוצעו עבודות צבע ועוד. לדברי מנהל הבינוי, העבודות במקום החלו לפני כשבוע וההערכה היא שהן יסתיימו בעוד מספר שבועות. השירות הפסיכולוגי-חינוכי בקרית טבעון נותן שירות לצעירים בגילאי 3-18. כמו כן השירות הינו להורים, לצוותי החינוך בגני הילדים ובבתי הספר וכן לגורמים הקהילתיים.

ראש המועצה, דוד אריאלי:”אני מבקש להודות לבני משפחת טארש על התרומה הנכבדה, המקום היה זקוק לשיפוץ רציני והם נרתמו בלב רחב, לסייע. חשוב לי כראש רשות שהעובדים במועצה יזכו לסביבת עבודה ראויה ואסתטית וכמו כן חשוב להעניק סביבה הולמת לתושבים הבאים לקבל שירות.”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter