באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: מקום ראשון באתלטיקה

קרית טבעון: מקום ראשון באתלטיקה

נבחרת האתלטיקה של בית הספר “קרית עמל” זכתה מקום ראשון בתחרות האתלטיקה  של בתי הספר היסודיים במחוז חיפה לקבוצות בנים בגילאי ה’-ו’.

ביום רביעי,האחרון יצאה נבחרת האתלטיקה של בית הספר ‘קרית עמל’ לאצטדיון האתלטיקה הקלה בחיפה על מנת להתחרות כנגד נבחרות אחרות מבתי ספר יסודיים במחוז חיפה. בבוקר יום התחרות, הגיעו התלמידים לבית הספר נרגשים ומוכנים ליום של תחרויות. חברי הנבחרת בחולצתם הכחולה יצאו מבית הספר בשעה שמונה בבוקר, אספו

קבלו תשבחות
נבחרת קרית עמל זכתה במקום הראשון. צילום: יח”צ

בדרכם את הנבחרת של בית ספר רימונים ומשם יצאו לכיוון חיפה לאצטדיון בו נערכה התחרות. כאשר הגיעה הנבחרת למקום התחרות, הם החלו בחימום קצר, אחר כך כל תלמיד קיבל מספר חזה לזיהוי ומשם עברו לטקס הפתיחה שבו נערך תדרוך של המשתתפים לקראת התחרות.

לביה”ס “קריית עמל” הייתה הנבחרת הקטנה מבין נבחרות המחוז אשר מנתה עשרה תלמידים בלבד בעוד נבחרות אחרות מנו כעשרים ושלושים ילדים. למרות היותה נבחרת קטנה, היא השיגה הישגים רבים והוכיחה כי לא הכמות היא הקובעת, אלא האיכות. בסיומו של יום התחרות, בטקס חלוקת המדליות, קבל תומר משיח שתי מדליות זהב אישיות בקפיצה לרוחק וזריקת כדור יד. הנבחרת זכתה במדליית כסף אחת בריצת 600 מ’ ומדליית כסף קבוצתית במרוץ שליחים. גם שאר ההישגים של המתמודדים היו יפים ובסה”כ קבלה הנבחרת הקטנה למעלה מאלפיים נקודות, מה שהביא אותה לזכות בתואר הנבחרת האלופה של מחוז חיפה.

אלי כהן, המפקח על הספורט במחוז חיפה, התרשם מההישגים המרשימים של הנבחרת ושיבח אותה על הישגיה המרשימים. היה זה יום ארוך אך אין ספק כי היה זה יום כייף ומיוחד שלא יישכח.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter