באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: מצעד לפידים מרהיב בקרית חרושת

קרית טבעון: מצעד לפידים מרהיב בקרית חרושת

אירועי חנוכה בקרית טבעון נפתחו גם השנה, במצעד לפידים מרשים, בהשתתפות למעלה מ 700 תושבים. את האירוע הוביל כבכל שנה, המרכז הקהילתי קרית חרושת בניצוחה של מיטל לוגר ואגף קהילה של רשת המתנ”סים בקרית טבעון.

מצעד לפידים מרשים נערך השנה בקרית חרושת בהשתתפות של למעלה מ 700 איש. המשתתפים הרבים צעדו ברחובות קרית חרושת, בשיירה ארוכה עם לפידים מוארים: פעוטות, ילדים, נוער, הורים, סבים וסבתות. המראה היה מרהיב. חלק מהצועדים הצטרף באמצע הדרך ואחרים חיכו בנקודת הסיום. בין הצועדים הרבים ניתן היה לראות חניכים ומדריכים מתנועות הנוער ‘הצופים’ ו’הנוער העובד והלומד’, קבוצות הכדורגל מבית הספר לכדורגל של טבעון, צעירים ממעון אשכר, ילדי גן ‘חומד’ בהנהלת הילה גליקסמן ועוד. את הצועדים הנלהבים ליוו אנשי הביטחון מהמועצה המקומית ומתנדבי יחידת הג’יפאים.

חנוכה
מצעד הלפידים. צילום: מיטל לוגר.

בסיום התהלוכה, התכנסו כולם לטקס חגיגי של הדלקת נרות בגן הציבורי ברחוב הרותם ולקינוח חולקו סופגניות. ראש המועצה דוד אריאלי ברך את הנוכחים, עודד רומנו ומיכל שני נגנו ושרו בכישרון רב ובהמשך נהנו כולם מעוד שפע של מופעים כמו: מחול ישראלי  של בנות בית הספר למחול בהובלת פזית שטח, הופעה של בנות ההתעמלות האומנותית של אולה ממחלקת הספורט וגם מופע מרשים של חברי חוג הברייקדנס של נדב ממרכז קהילתי נרקיס.
את ההנחיה בצעו איציק סייג ועדי ירדן ממגמת הדרמה והאירוע נחתם במופע אורות ובכתובת אש של שבט אלון.

מנהלת אגף הקהילה, אילנה אפללו: “כבכל שנה משמח לראות את תושבי הישוב הרבים, יוצרים יחד אירוע מלא אור המסמל סולידריות קהילתית ברוח החג”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter