באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון מציגה: מלחמת החנוכיות

קרית טבעון מציגה: מלחמת החנוכיות

מועצת קרית טבעון תאפשר שני ארועי הדלקת נרות בחנוכה. האחד של חב”ד והשני בעל אופי חילוני אשר יאורגן על ידי תנועות הנוער.

מועצת טבעון החליטה השבוע כי במהלך חג החנוכה יורשה לגופים שונים הפועלים בישוב כגון תנועות הנוער לערוך טקס הדלקת נרות חלופי במרכז טבעון כאשר בטקס זה יותר לנשים להדליק את הנרות. על פי ההחלטה כל אחד מהגופים ידליק את החנוכיה ביום אחר ויהיה אחראי על הטקס . במקביל תאפשר המועצה לאנשי חב”ד להדליק חנוכיה משלהם במקום, כפי שהדבר נעשה בכל השנים האחרונות. החלטה זו התקבלה בעקבות הצעה של חבר המועצה, עמית אבני אשר הציע כי המתנ”ס יקח את הנושא תחת אחריותו ” בשנה שעברה נמנע מנערות להדליק חנוכיה ולאמר את הברכה. אנחנו רוצים לקיים ארוע יישובי שיגיעו אליו מאות אנשים.”

מלחמת החנוכיות
המועצה תאפשר שני טקסים

מנהל רשת המתנ”סים של קרית טבעון, דרור גרינבלום ” הארוע המרכזי של חנוכה מתקיים מזה מספר שנים בקרית חרושת ומשתתפים בו אלפים. האירוע המתקיים במרכז טבעון הוא ארוע קטן שמשתתפים בו כמה עשרות אנשים שרובם הגדול עוברי אורח. יש גבול למה שניתן לדרוש מאיתנו מבחינת היכולת. חנוכה הוא עבודה אינסופית של הצוות שלנו. אני לא חושב שיש לנו יכולת להרים עוד פרויקט כזה”

ראש המועצה , דוד אריאלי ” אנחנו חיים על כמות אירועים שנקבעת על ידי אנשי המקצוע המתנ”ס. זו רשימה מאוד מכובדת ואין שום סיבה לשנות את זה. אנחנו מוכנים לתת חנוכיה למי שרוצה אבל אנחנו לא זקוקים לעוד ארוע של הדלקת נרות יישובית”

מנכ”ל המועצה, יאיר אודם “אין בעיה להציב חנוכיה ושכל יום ידליק אותה גוף אחר בהתארגנות עצמית”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter