באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: מפגש תושבים סוער בקרית חרושת

קרית טבעון: מפגש תושבים סוער בקרית חרושת

מפגש התושבים שנערך בקרית חרושת היה סוער במיוחד . התושבים העלו את טענותיהם כשראש המועצה טוען מנגד כי עשה רבות למען השכונה. אריאלי ” ברור שאם עולים ממינוס חמישים למינוס חמש אנחנו עדיין במינוס”

אתמול (שלישי) נערך מפגש תושבים סוער במיוחד במתנ”ס קרית חרושת בהשתתפותו של ראש המועצה, דוד אריאלי. המפגש עסק במסמך הדרישות לשיפור פני השכונה אותו הגישו התושבים לאריאלי לפני מספר שבועות כפי שפורסם לראשונה באתר YCOM. כזכור פתחו תושבי השכונה קבוצה בפייסבוק בה החל כל המהלך אשר הבשיל

מפגש תושבים סוער
אריאלי במפגש התושבים

לאיטו כשכל חבר בקבוצה מוסיף את המפגעים שיש לדעתו בשכונה וכך נוצר מסמך בין שני עמודים. המסמך הוגש לאריאלי שהבטיח לערוך תכנית עבודה עבור השכונה ואכן הוגש לתושבים מסמך ובו תכנית לביצוע רוב דרישותיהם בשנים 2013-2017. אלא שחלק ניכר מהתושבים אינם מרוצים ממסמך זה שאריאלי מכנה אותו “טיוטא ראשונית הניתנת לשינוי בהתאם להערות התושבים” .

המפגש עצמו נערך מול כשלושים תושבים שבראשם רענן קרקליס, אשר ארגן את כתיבת מסמך הדרישות. קרקליס ” במסמך הדרישות אין שום דבר שמצריך השקעה גדולה. כל דברים הם דברים שוטפים, אתרעות על סכנות, כבישים ותמרורים. אבל כשאני מסתכל על תכנית העבודה, היא בכלל לא מתייחסת למה שכתבנו בחודש ימים אפשר לפתור את כל הבעיות”

המהומה בקהל החלה לאחר שאריאלי אמר ” אני חשבתי שהבחירות הן בעוד שנה וצר לי על כך, אני אומר זאת לאנשים בודדים פה. יש כאן שניים-שלושה תושבים עם מטרה מאוד מוגדרת. זה לא מקרה שיש פה עיתונאי ושיש פה תושב שאינו מתגורר בקרית חרושת”

בעקבות דברים אלה, קם אחד התושבים ואמר ” אני מבקש שתחזור בך ותתנצל כשהוא צועק ולא מאפשר למפגש להמשיך” המפגש הופסק לדקות ארוכות כשחלק מהתושבים מנסים להשתיקו ולהמשיך במפגש. לבסוף עזה התושב את המקום והמפגש המשיך.

ראש המועצה, דוד אריאלי ” עשינו הרבה דברים בקרית חרושת בארבע השנים האחרונות אבל ברור שאם עולים ממינוס חמישים למינוס חמש אנחנו עדיין במינוס. אני לומד המון ממפגשי התושבים וחלק ניכר מהדברים נעשו בשל בקשות של תושבים במפגשים הללו כמו לדוגמה, טיילת מעלה השיזף והחיבור לקרית טבעון”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter