באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: מנהלות חדשות לבתי הספר

קרית טבעון: מנהלות חדשות לבתי הספר

המנהלת החדשה של בית ספר רימונים היא סתוית לרנר והמנהלת החדשה של בית ספר קרית עמל היא טלי דלויה. מנהל מחלקת חינוך יאיר אודם: “נבחרו המתאימות והראויות ביותר”

שתי מנהלות חדשות  ינהלו בשנת הלימודים הבאה (תשע”ד) את  בית ספר קרית עמל ובית ספר רימונים. השתיים, שנבחרו לפני מספר ימים לאחר מכרז הן: טלי דלויה אשר תנהל את בית ספר קרית עמל וסתוית לרנר אשר תנהל את בית ספר רימונים. בכך יוחלפו מנהלות בשניים מתוך שלושת בתי הספר היסודיים של החינוך הממלכתי בישוב.

סתוית לרנר, תנהל את בית ספר רימונים. צילום: דוברות המועצה המקומית קרית טבעון
סתוית לרנר, תנהל את בית ספר רימונים. צילום: דוברות המועצה המקומית קרית טבעון

טלי דלויה שימשה בשש השנים האחרונות כמורה ומדריכה בתחום המתמטיקה בבית הספר קרית עמל ותחליף את המנהלת הוותיקה והמוערכת ברכה פבריקנט שפרשה לגמלאות. דלויה היא בעלת תואר ראשון (B.A) בחינוך ותואר שני (M.A) במדעי הרוח כמו כן, בעלת ניסיון של 15 שנים במערכת החינוך.

סתווית לרנר שימשה בשבע השנים האחרונות כסגנית המנהל יוסי שטרית שסיים את תפקידו ועבר לתחום הפיקוח. לרנר, היא בעלת תואר ראשון (B.A) בחינוך ותואר שני (M.A) במנהל חינוכי, כמו כן, ניסיון של 25 שנים במערכת החינוך בכלל ו- 20  שנים בבית ספר רימונים.

מנהל מחלקת החינוך יאיר אודם: “הבחירה לתפקיד לא הייתה קלה, היו הרבה מאד מועמדות מוכשרות ואיכותיות ולאחר מחשבה נבחרו המתאימות והראויות ביותר. אני בטוח שהשתיים, סתווית ברימונים  וטלי בקרית עמל,  תמשכנה את מגמת ההצלחה ותפעלנה להוביל את בית הספר  להישגים רבים הן במישור הערכי- החברתי והן במצוינות. מאחל להן הצלחה ושנת לימודים טובה פורייה”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter