באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: מזון לחג

קרית טבעון: מזון לחג

עמותת מעומק הלב חילקה 160 סלי מזון לראש השנה למשפחות מעוטות יכולת ביישוב. ראש תחום קהילה והתנדבות, אילנית רף: ” מפעל יפה המסייע משמעותית לרווחת המשפחות בקרית טבעון”.

ראש השנה הולך וקרב וכמדיי שנה העמותות הן אלה שדואגות שלכל אזרחי המדינה יהיה מה לשים על השולחן בארוחת החג. בקרית טבעון נעזרה עמותת ‘מעומק הלב’ בעשרות מתנדבים אשר תודות להם יהנו 160 משפחות מעוטות יכולת בקריה מסל מזון לקראת חג ראש השנה. ביום ראשון התאספו מתנדבי העמותה , בני נוער ומתנדבים נוספים,  לאריזה והכנה של חבילות החג למשפחות מעוטות יכולת ביישוב.  המתנדבים חילקו את חבילות המזון למשפחות הנזקקות ברכביהם הפרטיים.

ראש השנה
מתנדבי מעומק הלב מכינים את הסלים לחג. צילום: דוברות קרית טבעון.

פרויקט חלוקת המזון המופעל על ידי עמותת מעומק הלב והמחלקה לשירותים חברתיים במועצה מספק סל מזון לכ- 75 משפחות מידי שבוע ובחגים לכ- 160 משפחות בקריה.

לדברי ראש תחום קהילה והתנדבות אילנית רף מדובר בקבוצה איכותית ומגובשת של מתנדבים בראשותה של רחל מייזלס והיו”ר איתן קלמר, חלקם גמלאים וחלקם אנשים עובדים,  אשר מתייצבים כל שבוע, עם שחר, במטרה להכין את החבילות ולחלקן למשפחות. חלק לא מבוטל מהמתנדבים עוסקים בפעילות כ-16 שנה. יש לציין כי המתנדבים עוסקים גם בגיוס תרומות מהקהילה ומארגונים ומפעלים שונים.

אילנית רף: “בזכותם ובזכות כל התורמים, תושבים הרואים לנגד ענייהם את רווחת הקהילה, ובתמיכת המועצה, עמותת לתת ואש”ל י-ם, מתקיים מפעל יפה המסייע משמעותית לרווחת המשפחות בקרית טבעון. תודה לכול אחד ואחת מהמתנדבים הרבים שבאו לתמוך ולעזור ותודה גדולה לעמותת מעומק הלב ולעומדים בראשה.”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter