באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: לא ישברו שמירה

קרית טבעון: לא ישברו שמירה

למרות תלונות חוזרות ונשנות של אחד התושבים במועצה מתחייבים שלא להפסיק את פרויקט הלנת החיילים במבנה הנוער העובד. דוברת המועצה “חיילי צה”ל עושים עבודת קודש והם קרובים לליבנו, בכוונתנו להמשיך לסייע בנושא ככול שניתן ואפשר”.

ראש מועצת קרית טבעון, דוד אריאלי הודיע השבוע כי פרויקט הלנת החיילים במבנה הנוער העובד שברחוב רמז בישוב ימשיך לפעול וזאת למרות לחץ שהופעל עליו לעצור פרויקט זה. הלחץ מופעל בעיקר על ידי אחד מתושבי הרחוב הטוען כי הפעילות במקום מפריעה לו אלא שביקור של כתב YCOM במקום גילה שלא רק שמבנה הנוער העובד רחוק כ-150 מין הבית הקרוב ביותר אלא שגם החיילים שבדרך מקרה בדיוק פרקו את ציודם מהאוטובוסים שהביאו אותם נהגו למופת ואפילו לא הרעישו כך שלא מובן על מה יצא קצפו של אותו תושב. המבנה עצמו נמצא בואדי בעוד בתי הרחוב הינם גבוהים יותר כך שהמקום הוא למעשה מבודד. כמו כן יש במקום חניה המתאימה לאוטובוסים המביאים את החיילים כך שגם מפגעי תחבורה לא אמורים להיווצר.

הלנת חיילים
מבנה הנוער העובד, ימשיך לארח חיילים

ישראל ליש המפעיל את המקום בהתנדבות ” השכן המדובר התלונן מספר פעמים וכבר קיבלתי מסרים לפיהם הולכים לסגור את המקום. האמת שחשבתי שזה לא רציני עד שהופיעו פה פקחים של המועצה לפני יומיים ולא רצו להגיד לשם מה הם באו. לא יתכן שבגלל איש אחד יפסיקו פרויקט כל כך יפה. מדובר בחיילים מאוד איכותיים שחלקם שייכים ליחידות מיוחדות אשר עושים פה באזור ניווטים ואנחנו נותנים להם קורת גג במקום שישנו בשטח”

מדוברות המועצה המקומית קרית טבעון נמסר בתגובה “פרויקט הלנת חיילים בקן הנוער העובד והלומד הינו פרויקט חשוב ומהותי, שהמועצה המקומית קרית טבעון גאה בו במיוחד. היוזמה הברוכה להפעלת המקום הינה של מתנדבים ביישוב ואין בכוונתנו להפסיקה. במסגרת היוזמה, מגיעים ליישוב חיילים קרביים מיחידות מובחרות, אשר מבצעים סיורים וניווטים בסביבה הקרובה. אנו שמחים שיש באפשרותנו להעניק להם מקום לינה ביישוב. חיילי צה”ל עושים עבודת קודש והם קרובים לליבנו, בכוונתנו להמשיך לסייע בנושא ככול שניתן ואפשר”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter