באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: כרטיסים לבית הספר

קרית טבעון: כרטיסים לבית הספר

הורים לתלמידי מגמת התיאטרון בבית הספר אורט ‘גרינברג’ שבקרית טבעון זועמים על  כך שהם נדרשים לשלם עבור כרטיסים לפרויקט הגמר של ילדיהם. משרד החינוך: ” הנושא הועבר לבדיקה של המפקח על בית הספר”

תלמידי מגמת התיאטרון בבית הספר התיכון אורט ‘גרינברג’ שבקרית טבעון לא חלמו שפרויקט הגמר שלהם יעורר סערה כה גדולה וזאת לאחר שמשפחותיהם קיבלו רק שני כרטיסים למשפחה עבור כניסה להצגה המסכמת של כיתה י”ב המהווה גם פרויקט גמר. המשפחות שלטענתן נדרשות לשלם 25 ₪ בעבור כל כרטיס נוסף זועמות על הנהלת בית הספר וזאת מאחר שהן רואות בדרישה זו של בית הספר בבחינת תשלום הורים נוסף, דבר האסור על פי חוזר מנכ”ל משרד החינוך.

מגמת תיאטרון
אורט גרינברג.

אם לאחד מתלמידות המגמה אמרה השבוע לכתב YCOM: “מה אפשר לעשות עם שני כרטיסים? זה מספיק רק להורים אבל מה עם האחים וגם הסבא והסבתא רוצים לבוא לראות. בית הספר באמת רוצה לגבות כסף מזוג פנסיונרים על מנת שיוכלו לראות את הנכדה שלהם? אילו מין ערכים אלה?”

אם אחרת גם כן זעמה על בית הספר: “בשנים קודמות קיבלה כל משפחה שבעה כרטיסים, אז איך זה יורד פתאום לשני כרטיסים בלבד? יש מגמה במערכת החינוך לחלוב כמה שיותר כספים מההורים. אם היו נותנים חמישה כרטיסים לא הייתי אומרת מילה אבל עכשיו מסתבר שאסור לגבות אפילו שקל. המנהל חייב להחזיר את הכסף ולהתנצל”

מהמועצה המקומית קרית טבעון נמסר בתגובה: “אנא פנה אל משרד החינוך לקבלת תגובה”

ממשרד החינוך נמסר, כי הנושא הועבר לבדיקה של המפקח על בית הספר.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter