באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: ישופץ גן גיגי

קרית טבעון: ישופץ גן גיגי

הגן ישופץ במסגרת תקציב של מפעל הפיס לשדרוג הגנים בקריה. מהנדס המועצה, מריוס ראפ ” ברגע שנקבל את התקציב כל גן יבחן בצורה ספציפית”

גן גיגי הנמצא בקרית חרושת ישופץ בקרוב. כך הוחלט בישיבת המועצה שנערכה ביום ראשון השבוע . גן גיגי על שמו של טוראי יעקב גיגי אשר נפל במלחמת העצמאות עלה לאחרונה לכותרות עקב מצבו המוזנח וראש המועצה, דוד אריאלי הבטיח כי יעשה ככל יכולתו על מנת לשפר את חזותו.הגן ישופץ במסגרת שדרוג של מספר גנים

ישופץ גן גיגי
גזבר המועצה, זאב זימל ” מחויבים לאישור של משרד התקנים”

בקרית בעלות של 830 אלף ₪ במימון מפעל הפיס. בנוסף לגן גיגי יוקמו מתקנים גם בגן הורדים, יוקם מגרש מיני פיץ’ בסמוך למועדון נרקיס ויתווסף מתקן בגן פיש.

גזבר המועצה, זאב זימל ” בכוונתנו לשפץ את גן גיגי ולשים בו מתקני משחקים לילדים. את המתקן בגן פיש אנחנו נשים מכיוון שאחרי ששיפצנו אותו בשנה שעברה הבנו שיש לו ביקוש מאוד גדול ויש באזור אוכלוסייה צעירה. כרגע יש פה אומדנים, אחרי שנאשר את התב”ר אנחנו נצא עם כתב כמויות מסודר ולאחר מכן נצא למכרז. גם מפעל הפיס מסכים לשיפוץ הגן במסגרת התב”ר בכפוף לכתב הכמויות. מה בדיוק יעשה בשיפוץ יקבע בישיבה בין מחלקת התפעול למנהל ההנדסי כי אי אפשר להקים מתקן בלי להתייחס לסוגיית המצעים ובסוף התהליך אנחנו גם מחוייבים לאישור של מכון התקנים”

מהנדס המועצה, מריוס ראפ ” ברגע שנקבל את התקציב כל גן יבחן בצורה ספציפית . נתכנן אותו, נביא אליו את המתקנים המתאימים לו”

ראש המועצה דוד אריאלי “מגרש המיני פיץ’ התאים למקום בסמוך למועדון נרקיס הן מבחינת הגודל והן מבחינת השימוש”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter