באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: יעביר בקורת

קרית טבעון: יעביר בקורת

יגאל הראל מונה לתפקיד מבקר המועצה המקומית קרית טבעון. הראל שנבחר על ידי ועדת איתור המורכבת מנציגי משרד הפנים ומבקר המדינה יעבוד במועצה החצי משרה. אריאלי: “קרית טבעון זכתה”

יגאל הראל הוא מבקר המועצה החדש של קרית טבעון וזאת לאחר שבחודשים האחרונים התנהלה המועצה ללא מבקר עקב פרישתו של המבקר הקודם רפי מלמד.  הראל תושב חיפה, נשוי ואב לשלושה, הינו בעל תואר שני בכלכלה מהטכניון, כמו כן למד ביקורת פנימית באוניברסיטת בר אילן ובשנת 2003 קיבל הסמכה כמבקר פנימי (CIA). בין השנים 1984-2014 עבד יגאל בחברת חשמל וכיהן במספר תפקידים: באגף כספים וכלכלה, עוזר למנכ”ל חברת חשמל, מנהל בביקורת הפנימית בחברה, שימש כסגן מבקר פנים בחברת חשמל. כמו כן, בשלוש שנים האחרונות לעבודתו, כהן הראל כמבקר פנים ונציב תלונות הציבור של חברת חשמל.

מבקר המועצה
יגאל הראל. צילום: דוברות המועצה המקומית קרית טבעון.

כזכור, רפי מלמד מבקר המועצה פרש לגמלאות ומכרז למבקר חדש פורסם בחודש פברואר, מועמדים רבים ומצוינים התמודדו על התפקיד וכאמור ועדת הבחינה בחרה בהראל לתפקיד המבקר.
מנכ”ל המועצה יאיר אודם: “בסופו של תהליך ולאחר בחינה של מועמדים רבים, סברה הוועדה כי הראל בלט בהופעתו בפניה, הוא היה משכנע בדבר יכולותיו ומקצועיותו ואנו בטוחים שהניסיון העשיר שהוא מביא עמו יסיע לו במילוי תפקידו”.
ראש המועצה דוד אריאלי: “אנו מאחלים ליגאל הראל הצלחה רבה במילוי תפקיד מבקר המועצה. אני אישית מאמין כי  ביקורת היא כלי משמעותי וחשוב בארגון בריא וסומך כי הראל, במסגרת תפקידו, יתרום לייעול ושיפור הרשות”. עוד אמר אריאלי “מייד כשראיתי את קורות החיים שלו רציתי שהוא יבחר למרות שלא היתה לי אפשרות להשפיע על הבחירה. אני חושב שקרית טבעון זכתה”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter