באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: יחידת הג’יפאים סיכלה נסיון גניבה של רכב

קרית טבעון: יחידת הג’יפאים סיכלה נסיון גניבה של רכב

צוות הסיור של יחידת הג’יפאים, אשר פעל ביעילות ובמהירות, הפריע לחוליה של גנבים לפרוץ לרכבים והחשודים נמלטו מהשטח. קב”ט המועצה, אלי זיו “אנו מעריכים מאוד את התרומה של המתנדבים”

בלילה שבין שבת לראשון סוכל ניסיון פריצה למספר רכבים בקרית טבעון. חברי יחידת הג’יפאים הפועלת בהתנדבות לטובת חיזוק הביטחון האישי של תושביי טבעון ובשיתוף פעולה מלא והדוק עם נקודת המשטרה המקומית, הבחינו במסגרת סיורים שגרתיים אותם מבצעת היחידה ברחבי הקריה, בליל שבת, פעילות חשודה ברחוב רימונים.

צוות רכב הסיור של היחידה, אשר פעל ביעילות ובמהירות, הפריע לחוליה של גנבים לפרוץ לרכבים והחשודים נמלטו מהשטח. כתגבור, הוזנקה ניידת האבטחה המקומית וניידת ממשטרת זבולון בדקה מספר חשודים. בעקבות התפיסה, השאירה החוליה מאחור חלקי רכב שונים, אשר ככול הנראה נגנבו מוקדם יותר, ממספר רכבים ברחוב ואלה הוחזרו לבעלים אשר התלוננו על גניבה.

יחידת הג’יפאים (שלחבריה סמכויות של שוטרים) מורכבת מתושבי קרית טבעון, מתפקדת כיחידה במשטרת זבולון ועושה מגוון רחב של פעילויות לשמירה על החוק והסדר. היחידה מבצעת סיורים ברחבי היישוב למניעת פעילות עבריינית, שתית אלכוהול בגנים ציבוריים, בודקת אנשים ורכבים חשודים כאשר מטרת העל היא הגברת תחושת הביטחון של תושבי קרית טבעון.  בנוסף, פועלת היחידה במקרי חירום כגון:  שריפות (כמו בשריפה שארעה לפני כשבוע במורדות זייד), הצפות, אבטחת אירועים וכד’.

קב”ט המועצה המקומית קרית טבעון, אלי זיו: ” המתנדבים ביחידה זו מכירים היטב את כל השבילים והדרכים ביישוב וזה מקל מאד בעבודה. אנו מעריכים מאד את הפעילות והתרומה של המתנדבים ביחידה הן בחירום והן בשוטף ואין ספק שהתושבים מרגישים את זה”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter