באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: חקירה פלילית בנוגע לריחות בקרית חרושת

קרית טבעון: חקירה פלילית בנוגע לריחות בקרית חרושת

המועצה פנתה אל המשטרה הירוקה בשל בעיות הריח בקרית חרושת וזו פתחה בחקירה פלילית. תושב ” אני חלילה לא מאשים את המועצה או את אריאלי אבל צריך לשים לזה סוף”

בכנס התושבים שנערך בשבוע שעבר בקרית חרושת גילה ראש המועצה, דוד אריאלי, כי בשבועות האחרונים נפתחה חקירה פלילית של המשטרה הירוקה בנוגע לבעיית הריחות בקרית חרושת. הנושא הועלה על ידי אחד התושבים ומייד הצטרפו אליו כל הנוכחים. אחת התושבים שנכח במפגש “אני יוצא לעבודה בשתיים בלילה ובכל פעם אני

קרית חרושת
חקירה פלילית של המשטרה הירוקה בשל בעיות הריח. צילום: מעלה היצירה

מקבל מכה של ריח לפנים. אולי כדאי להפסיק להשתמש במים כי אנחנו במילא מסריחים. שלא לדבר על כאבי הראש. הריח מגיע אפילו לרחוב הגומא”

התושבים טענו כי מדובר בריחות ממכון הטיהור אלא שאריאלי תיקן אותם ” הריחות מורגשים גם בקרית עמל וכנראה שלא מדובר בריחות מהמט”ש. אני בעצמי הגעתי לכאן בעקבות קריאה של תושב ולדעתי מדובר בריח של גז וסולר. בעקבות התלונות הללו פנינו אל המשטרה הירוקה וזו פתחה בחקירה פלילית. כרגע מסתמן שלא מדובר בריחות שמגיעים מהמט”ש אבל אינני יכול לשתף במידע מכיוון שמדובר בחקירה פלילית לכל דבר ועניין. לאחר שיהיו מסקנות לחקירה אנחנו נפרסמן בעיתונות”

חבר המועצה אבי בן יוסף המתגורר בקרית חרושת ” הריחות שאנחנו מדברים עליהם הם ריחות קשים הנמשכים כבר שנתיים וזה לא עבריין כזה או אחר שמסתובב באזור וזורק איזה משהו. זה משהו סדרתי ומתמשך שלא מפסיק. זה קורה מדיי לילה זאת אומרת שהריחות מגיעים ממקור שבלילה הופך להיות אפקטיבי וזה נכנס אל תוך הבית”

מאיגוד הערים לאיכות הסביבה מפרץ חיפה נמסר בתגובה ” תלונות על ריח מקורן בגורמים רבים ומגוונים שאינם בהכרח קשורים לריכוזי מזהמים באוויר או ניתנים לניטור. מבדיקת נתוני דצמבר 2012 בתחנת הניטור הקרובה ביותר למקום, עולה כי לא נרשמו חריגות או עליות ריכוזים בכל הנוגע למזהמי האוויר הנמדדים”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter