באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: חוזרת בתשובה בבית האח הגדול

קרית טבעון: חוזרת בתשובה בבית האח הגדול

דנה רן מקרית טבעון תהיה אחת הדיירות בבית האח הגדול. דנה היא חוזרת בתשובה בת 40 אשר חזרה בתשובה לפני 15 שנה והיא גרושה עם חמישה ילדים.

קרית טבעון מצטרפת לרשימת הישובים אשר שלחו מתמודדים לבית האח הגדול עם בחירתה של  דנה רן, לשמש כדיירת בבית האח הגדול. רן בת 40 מקרית טבעון, גרושה + 5 ילדים. מנהלת חשבונות במקצועה. דנה הייתה בצעירותה אושיה תל אביבית וברמנית נהנתנית. היא חזרה בתשובה לפני 17 שנים ומאז היא דתייה אדוקה שמעריצה את הרבי נחמן מברסלב. היא הייתה נשואה למוסיקאי החרדי עדי רן וכרגע היא גרושה טרייה מזה שנה. דנה עצמה היא זמרת מחוננת ומנגנת על גיטרה. היא לא משקיעה זמן בעצמה, לא מסתכלת במראה, ויש לה זוג נעליים אחד שהיא נועלת גם בקיץ וגם בחורף.

האח הגדול
ארז ואסי. צילום: רועי ברקוביץ’

דנה תכנס אל בית האח הגדול יחד עם עוד 15 מתמודדים כאשר כידוע רק אחד מהם ישאר עד הסוף ויזכה בפרס. תכנית ‘האח הגדול’ ששמה לקוח מתוך ספרו של ג’ורג’ אורוול ‘1984’ הינה תכנית בינלאומית בעלת פורמט מאוד מצליח במדינות רבות. זוהי העונה החמישית בה משודרת התכנית בארץ כאשר בעונה הראשונה ניצחה שפרה קורנפלד, בעונה השניה ניצח אלירז שדה, בעונה השלישית ניצח ג’קי מנחם ובעונה הרביעית ניצח קותי סבג. בנוסף לעונות אלו שודרה גם עונת VIP בה ניצח דודי מליץ.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter