באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: ועדת החינוך נחשפה לייחודיות בית ספר קרית עמל

קרית טבעון: ועדת החינוך נחשפה לייחודיות בית ספר קרית עמל

חברי הוועדה ביקרו בחווה החקלאית, אחד הפרויקטים המוצלחים והייחודיים שיש במקום והביעו הערכה רבה לפעילות הענפה המתקיימת במקום. מנהלת בית הספר, ברכה פבריקנט “אנו גאים להציג את העשייה המתבצעת בבית הספר”

בית ספר קרית עמל אירח לפני מספר ימים את חברי ועדת החינוך בקריה. בתחילת המפגש החגיגי  הציגו  יאיר אודם מנהל מחלקת החינוך בקריה בשיתוף מנהלת בית ספר קרית עמל ברכה פבריקנט  בפני האורחים את החווה החקלאית, אחד הפרויקטים המוצלחים והייחודיים שיש במקום.  את הסיור הובילה מנהלת החווה אורית סופר, אשר הציגה

ייחודיות בית ספר
החווה החקלאית. צילום: דוברות המועצה המקומית קרית טבעון

ברהיטות את המגוון הרב של הפעילויות  והעשייה במקום. כל הפעילויות במקום מבוצעות בשיתוף פעולה מלא עם התלמידים המגיעים לחווה מכול בתי הספר היסודיים ביישוב. האורחים התרשמו מהביקור והביעו הערכה רבה לנעשה במקום, בסיום הסיור התכנסה הוועדה בספריית בית הספר להמשך דיון.

לאחר שנמסר עדכון מפורט על מערכת החינוך השנה סיפרה מנהלת ביה”ס לחברי ועדת החינוך על בית הספר, היא הרחיבה לגבי חזון בית הספר וסיפרה על הייחודיות של המקום בתהליך יישום תכנית האב לחינוך ופתיחת אזורי הרישום לקראת שנת הלימודים הבאה. כמו כן הסבירה המנהלת על העשייה המגוונת המתקיימת בתחום הפדגוגי, הערכי, ומגוון המענים לקידום כל תלמיד ותלמידה בבית הספר. לאחר מכן התקיים דיון מעמיק וענייני בנושא והוצגו רעיונות ותובנות.

מנהלת בית ספר קרית עמל, ברכה פבריקנט: “אנו שמחים תמיד  לעבוד בשיתוף פעולה עם כל הגורמים בקהילה לקידום החינוך בכלל ובית הספר בפרט, כמו כן אנו גאים ושמחים תמיד להציג את העשייה המהותית והמרובה המתבצעת בבית הספר”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter