באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: ויהי אור

קרית טבעון: ויהי אור

חברת נתיבי ישראל תחליף את עמודי התאורה בקטע העליות לטבעון לאורך כביש מספר 75 וזאת לאחר שבבדיקה שגרתית נמצאו בהם ליקויים. נתיבי ישראל: “העבודות להחלפת עמודי התאורה נעשות באופן שוטף כחלק מפעילות אחזקה מונעת”. 

צומת העמקים
בכניסה לקרית טבעון. צילום: רונן צומר.

השבוע תבצע חברת נתיבי ישראל עבודות להחלפת עמודי תאורה, בקטע העליות לטבעון, לאורך כביש מספר 75 בין צומת העמקים לבין הכניסה הראשית לקרית טבעון. לאורך קטע הכביש, שאורכו כ – 1 ק”מ, מוצבים כיום, עמודי תאורה ישנים מעץ אשר נתגלו בהם ליקויים במסגרת בדיקה שגרתית שוטפת שנערכת על ידי אנשי האחזקה של חברת נתיבי ישראל. מדובר בקטע כביש שנחשב למסוכן גם ללא בעיות תאורה וזאת בשל העקומות החדות ותלילותו הגבוהה.

הסיבות לליקויים, הן בעיקר בשל נזקי מזג האוויר (רוחות וגשמים בימי החורף אשר גורמים לעמודים אלו להיסדק, להתעקם ואף לסטות מהכיוון) וכן בשל הימצאות מזיקים בעמודים אלו אשר מכרסמים את העץ ויכולים לגרום עם הזמן לקריסתו. לכן החליטה חברת נתיבי ישראל,  לבצע עבודות להחלפת עמודי התאורה, אשר במצבם כיום, עלולים להוות סכנה בטיחותית.

תהליך החלפת עמוד תאורה, מתבצע על ידי פעולת מנוף אשר מעתיקה מהמקום את עמוד התאורה הישן ושמה במקומו את עמוד התאורה החדש. על מנת למגר את התופעה של המזיקים שאוכלים את העץ ומקורם באדמה, מציבים בבסיס בטונדות ובתוכן מציבים את העמודים. העבודות להחלפת עמודי התאורה נעשות באופן שוטף על ידי חברת נתיבי ישראל כחלק מפעילות אחזקה מונעת.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter