באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: התושבים נאלצו לפנות מגרש כדורסל

קרית טבעון: התושבים נאלצו לפנות מגרש כדורסל

התושבים נאלצו להפסיק לשחק במגרש הציבורי מכיוון שהוא הושכר לחברה מסחרית. אריאלי “אני מתנצל”

בשבוע שעבר נאלצו תושבים אשר שיחקו במגרש הכדורסל הממוקם ברחוב הנרייטה סאלד בקריית חרושת, להפסיק את משחקם ולפנות אותו . לטענת התושבים המגרש הושכר לטובת ארוע של חברת היי-טק מיקנעם אלא שבמועצה טוענים כי מדובר בחוג בו היו גם משתתפים שאינם מטבעון .אחת התושבות גם טוענת כי רכזת הספורט של המתנ”ס,שרון טל-ברנע אמרה  כי אריאלי אישר את ההשכרה אלא שאריאלי ורכזת הספורט, שרון טל-ברנע מכחישים זאת בתוקף. התושבים הזועמים פנו אל חבר המועצה אבי בן יוסף דרך דף הפייסבוק שלו וזה פנה אל אריאלי ,עוד באותו יום קיבל בן יוסף תשובה מאריאלי וכתב בדף הפייסבוק שלו ” אריאלי ביקש דרכי להביע את התנצלותו על הארוע והבטיח בעקבות הפניה שלי ששום מגרש כדורסל שכונתי ברחבי טבעון לא יושכר לאף גורם,לא פנימי ולא חיצוני, ובא לציון גואל לפחות במקרה הזה , או עד לארוע הבא שאני אישית מקווה שלא יחזור על עצמו בווריאציות אחרות” תגובה זו לא סיפקה את רוב המגיבים ורובם תקפו את אריאלי בצורה קשה.

התושבים נאלצו לפנות מגרש כדורסל
אבי בן יוסף “מקווה שהמקרה לא יחזור על עצמו”

רכזת הספורט שרון טל ברנע “מדובר בחוג שהתקיים פעם אחת בלבד. בתום לב הוא התקיים במגרש חיצוני. לא נאמר לאף תושב, באף שיחה  שהפעילות אושרה על ידי ראש המועצה. ראש המועצה אינו מיודע בכל חוג שנפתח במתנ”ס. כך גם לגבי חוג זה. מיד למחרת האירוע התקיימה ישיבה בהשתתפות ראש המועצה דוד אריאלי, מנהל רשת המתנ”סים דרור גרינבלום  ואנוכי והוחלט לבטל את הפעילות. ההודעה נמסרה למשתתפים בחוג.”

דוברת המועצה המקומית קרית טבעון, עדנה פרידמן ” במגרש הכדורסל בקרית חרושת התקיים חוג תושבים שאינם תושבי הקריה. מרגע שהדבר הובא לידיעת ראש הרשות, בוטל החוג. המגרשים הפתוחים בטבעון, כשמם כן הם- פתוחים לציבור התושבים לפעילות חופשית. ראש המועצה מתנצל בפני התושבים על אי הנעימות שנגרמה להם”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter