באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: השקט שלפני הסערה

קרית טבעון: השקט שלפני הסערה

ישיבת מליאה ראשונה וחגיגית נערכה ביום ראשון במרכז יום לקשיש בה נשבעו חברי המועצה החדשים. אריאלי לחברי המועצה היוצאים: ” גם אם היו נושאים שדעותינו היו חלוקות, תרומתם של חברי המליאה היא רבה ומשמעותית”  

הקדנציה הסוערת הצפויה בקרית טבעון נפתחה באופן חגיגי בישיבת השבעה שעברה ללא תקלות. לאירוע, הפותח את הקדנציה השנייה בראשות ראש המועצה הנבחר דוד אריאלי, הוזמנו חברי המליאה היוצאת –  דודו גבאי, ניקול דרזנר, שלמה מושיץ, אריה סוזין ומנחם גילה, וכן אבי בן יוסף ועמית אבני שהודיעו מראש שיעדרו מהמפגש. חברי המליאה החדשה, הגיעו בהרכב כמעט מלא: חנית גבאי, אייל פרדיס, עמית אפרתי, שחר דבי,  שמואל שמחון, אורה ארבל, אלון נבות, שרה גרניצוויג, אמנון אשל, עמית בלדרמן . נעדרה, ד”ר נאווה סבר-הניג השוהה בחו”ל.

השבעה
ישיבת המליאה בקרית טבעון. צילום: דוברות המועצה המקומית קרית טבעון

במסגרת האירוע הודה ראש המועצה לחברי המליאה הפורשים וציין כי הוא מעריך ומוקיר את עבודתם החשובה, את הקדשת הזמן ותשומת הלב בהתנדבות מלאה לטובת הציבור. אריאלי הדגיש, כי גם אם היו נושאים שדעותיהם היו חלוקות, תרומתם של חברי המליאה היא רבה ומשמעותית. בנוסף הודה ראש המועצה לצוות עובדי הרשות, שעמל וטרח במהלך מערכת הבחירות האחרונה, בשאיפה לשמור על הסדר הציבורי ולקיים את ההליך הדמוקרטי ללא תקלות.

אילנה שבתאי, מי שניהלה את מערכת הבחירות מטעם משרד הפנים, נשאה דברים וציינה לשבח את עבודתם של עובדי המועצה שסייעו לה על הצד הטוב ביותר, לאורך כל תקופת הערכות לבחירות ובשני ימי הבחירות, בכל נושא וצורך.

חברי המליאה החדשים נשאו ברכה, כל אחד בתורו ובהמשך הצהירו אמונים על פי נוסח קבוע:  “אני מתחייב לשמור אמונים למדינת ישראל ולמלא באמונה את שליחותי במועצה”. בתום האירוע המכובד הרימו הנוכחים כוסית יין וכולם נראו נכונים לקראת עשייה ופעילות  מבורכת לטובת תושבי קרית טבעון.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter