באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: הקרב על הקיוסק

קרית טבעון: הקרב על הקיוסק

מאבק חסר פשרות בין המועצה המקומית קרית טבעון לבין תושב בעל 100% נכות על הקיוסק הנמצא בגן המייסדים מגיע בימים אלה לפתחו של בית המשפט. אמנון אשל “סחבת לא נחוצה ולא מובנת”

מכתב שנשלח לאחרונה אל המועצה המקומית קרית טבעון חושף מאבק קשה על הקיוסק הנמצא בפארק המייסדים מול סניף הבנק הלאומי ושאינו פעיל מזה זמן מה. מצד אחד של המתרס ניצב אדם נכה,תושב הקריה, הטוען לזכויות של דייר מוגן בנכס הנמצא במרכז טבעון ומצד שני ניצבת המועצה אשר מבקשת לפנותו מהמקום.

מרכז טבעון
גן המייסדים. צילום: רונן צומר

על פי המכתב, ראש המועצה, הגזבר והיועץ המשפטי בחרו שלא להגיע לדיונים שנערכו במנהל מקרקעי ישראל שהם הבעלים של המבנה. בנוסף דורש המכתב לבטל לאלתר את כל החובות לעירייה בגין הקיוסק וזאת בשל פטור מלא המגיע לבעליו בגין היותו נכה ב 100%. כמו כן דורש המכתב מהמועצה פיצוי בגין שנתיים בהם הקיוסק לא עבד וקבלת רשיון עסק באופן מיידי על מנת להפעילו.

קרוב משפחה של בעל הקיוסק “המועצה פשוט מתעמרת פה באדם מוגבל שהיה עלול לוותר על זכויותיו לולא בני משפחתו היו נלחמים בעבורו ויוצאים למאבק משפטי. התנהלות המועצה גרמה לו להפסדים רבים וקצת קשה לי להבין איך הם נתנו בכזו קלות את כל האישורים ל’קפה קפה’ בזמן שלאדם נכה הם מוציאים את הנשמה”

המועמד לראשות המועצה, אמנון אשל ” התחלתי לטפל במקרה בעקבות פניה של תושב בעל נכות של 100%. מדובר בסחבת לא נחוצה אשר לעניות דעתי מקורה במועצה. אני מקווה שהעניין יבוא על פתרונו בקרוב”

מהמועצה המקומית קרית טבעון נמסר בתגובה “נושא הקיוסק בגן המייסדים מונח לפתחו של בית המשפט ואיננו רוצים להתייחס לנושא מעל דפי העיתונות. הנושא יוכרע על ידי בית המשפט”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter