באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון : המשטרה במיטבה

קרית טבעון : המשטרה במיטבה

 תזמורת המשטרה בניצוחו של מיכאל גורביץ ניגנה השבוע בקונצרט מיוחד בשיתוף תזמורת הקונסרבטוריון של רשת המתנ”סים קרית טבעון, בניצוחו של מנחם גרודזינסקי. יחד הלהיבו התזמורות בנגינתם את הקהל הרב שהגיע לקונצרט המשותף באולם צוותא.

צילמה:  דבורה עקיבא
צילמה: דבורה עקיבא

שתי התזמורות נפגשו לאחרונה למספר חזרות משותפות שבסיומן התקיים קונצרט גדול עם רפרטואר מגוון כשכל אחת מהתזמורות משמיעה מיצירותיה, אך גולת הכותרת היו הביצועים המשותפים הנפלאים של שתי התזמורות יחד. מנחם גרודזינסקי ניצח על שתי יצירות בגוון ספרדי ומיכאל גורביץ קינח עם “התקווה”.

הנגנים המקצועיים והאיכותיים של תזמורת המשטרה, ניגנו כאשר הם לובשים את מדי המשטרה והעניקו הרבה חום ופירגון לנגני הקונסרבטוריון הצעירים בעוד שהנגנים הצעירים זכו לשמוע סולנים ותזמורת ברמה גבוהה ביותר.

דרור גרינבלום מנהל רשת המתנסים של טבעון ברך בתחילת המופע את הקהל הרב ואת התזמורות לרגל ימי המוזיקה, ומפקד תחנת המשטרה של קרית טבעון – אילן קדוש, התרגש מהמעמד וברך אף הוא את הנוכחים.

הקונצרט המשותף הוא רק אחד הארועים שהתקיימו בשבועות האחרונים במסגרת ארועי “ימי המוזיקה” בקרית טבעון שזוכים להתעניינות רבה וקהל רב שמגיע לשמוע מוזיקה איכותית ויחודית.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter