באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: המועצה תתכנן מועדון נוער במגדל המים של רמת טבעון

קרית טבעון: המועצה תתכנן מועדון נוער במגדל המים של רמת טבעון

בקרית טבעון לא רוצים שמגדל המים שברמת טבעון יעמוד נטוש לכן מתכננים להופכו למועדון נוער בסיוע תרומה שתושג על ידי קק”ל. מהנדס המועצה, מריוס ראפ ” זה יכול להיות אייקון ישובי, יש שם תצפית מדהימה וחבל שלא כולם יחשפו אליה”

מועצת קרית טבעוןאישרה תכנון מועדון נוער במגדל המים שברמת טבעון. המועצה פנתה לקק”ל על מנת שזו תנסה למצוא תורמים אשר יסכימו לממן את ביצוע התכנית. בקק”ל מאוד התלהבו מהרעיון וועדת התכנון אשר הגיעה לקרית טבעון החליטה להמליץ על הפרויקט אך כתנאי ראשוני על המועצה להכין תוכנית אשר ניתן יהיה להראות לתורמים

מועדון נוער יוקם במגדל המים
מגדל המים בקרית טבעון. צילום: מיכאל יעקבסון

פוטנציאלים. התכנון הינו להרוס את המדרגות הפנימיות ובמקומם להקים מעלית ובנוסף להקים מדרגות חיצוניות שתעלנה על המבנה

מהנדס המועצה, מריוס ראפ ” מגדלי מים לא פעילים בישובים שונים הופכים למפגעים. מצד שני הם בדרך כלל מקומות מאוד יפים בעלי פוטנציאל גבוה. כל מי שלא היה בסיור במקום, מפסיד. זה מקום מדהים. בשלב מסוים עלה רעיון להפוך אותו למשהו אחר והוחלט להפוך אותו למועדון נוער כשבבוקר המקום יכול לשמש פנסיונרים. אנחנו רוצים שהמקום יעבוד כמה שיותר שעות ביום. זה יכול להיות אייקון ישובי, יש שם תצפית מדהימה וחבל שלא כולם יחשפו אליה”

ראש המועצה, דוד אריאלי “נעשו כמה סקיצות ראשוניות על מנת למשוך את קק”ל ואכן זה מה שקרה. הם הגיעו למגדל, צפו ממנו וביקשו מאיתנו להביא משהו קצת יותר מפורט על מנת שניתן יהיה לגייס תרומה. הפרויקט יכלול הנגשה”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter