באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: המועצה תגיש התנגדות להרחבת בז”ן

קרית טבעון: המועצה תגיש התנגדות להרחבת בז”ן

המועצה תגיש התנגדות לתכנית הרחבת בז”ן בעקבות הצעת האופוזיציה. נאוה סבר ” אני שמחה שתושבי טבעון מאוחדים בנושא זה”

ההתנגדות להרחבת בז”ן בקרית טבעון צוברת תאוצה וביום ראשון החליטה המועצה להצטרף להתנגדויות וזאת לאחר שחברי סיעות קרית טבעון אחת ומר”צ זימנו ישיבת מליאה שמחוץ למניין בנושא זה. לטענתם זימון הישיבה היה דחוף והצריך ישיבה מיוחדת מכיוון שהמתנה לישיבת המליאה הקרובה היתה גורמת לכך שהמועד להגשת התנגדויות יחלוף. הישיבה נפתחה בדבריו של מהנדס המועצה, מריוס ראפ ולאחריו קיבל את רשות הדיבור מנכ”ל אגוד הערים לאיכות הסביבה, עופר דרסלר אשר בנוסף לתפקידו גם מתגורר בקריה. בתום הדיון הוחלט כאמור להגיש התנגדות לתוכנית.

המועצה תגיש התנגדות
נאוה סבר “שמחה שהתושבים מאוחדים”

גם התושבים אינם טומנים את ידם בצלחת ועד עתה נאספו ברחבי טבעון 300 חתימות של תושבים אשר מצטרפים להתנגדויות שהוגשו על ידי הקואליציה לבריאות הציבור. תושבים אשר לא חתמו עדיין ורוצים לעשות זאת יוכלו לעשות זאת ביום רביעי הקרוב במרכז טבעון בין השעות 16:00-19:00 ובתנאי שיגיעו עם תעודת זהות. מי שלא הסתפק בהצטרפות להתנגדות של הקואליציה והגיש התנגדות פרטית משל עצמו הוא ראש המועצה לשעבר אלון נבות ” הגדלת שטחי בז”ן פי 4 כמתוכנן בתוכנית שבנדון, אך תגדיל, תרחיב ותחמיר את תופעות זיהום האויר הקיימות גם היום ומקורן בבז”ן. זיהום אויר זה מגיע גם לקרית טבעון וגם לשטחי הבילוי והמסחר העיקריים בהם מבלים אני וילדי חלק משגרת חיינו. היות וכך, אני רואה במימושה של תוכנית זו  פגיעה משמעותית ומסלימה באיכות חיינו ובזכותנו לנשום אויר נקי חופשי ממזהמים”.

חברת המועצה, האקולוגית נאוה סבר ” אני שמחה להגיד שמעולם לא ראיתי את תושבי טבעון מאוחדים כל כך. ההתנגדות לתכנית הזו חוצה את כל שכבות האוכלוסיה וכל שכבות הגיל”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter