באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: המועצה לא תעשה קמפיין לעידוד הקניה בישוב

קרית טבעון: המועצה לא תעשה קמפיין לעידוד הקניה בישוב

חבר המועצה, שמוליק שמחון, הציע לערוך קמפיין לעידוד הקנייה בבתי העסק שבקרית טבעון כפי שהדבר נעשה ברשויות אחרות אך ההצעה נדחתה על ידי ראש המועצה. אריאלי ” אני לא חושב שיש כאן איזו שהיא בעיה לבעלי עסקים בכל הקריה שמצריך פרסום כל כך מאסיבי”

מועצת קרית טבעון החליטה השבוע שלא לערוך קמפיין לעידוד הקניה בבתי העסק ביישוב . ההצעה אשר הועלתה על ידי חבר המועצה, שמוליק שמחון, נדחתה על ידי ראש המועצה דוד אריאלי לאחר שהיועץ המשפטי, עו”ד עודד רומנו, הודיע כי המועצה עצמה אינה יכולה לקדם קמפיין שכזה וכי רק עמותה רשאית לעסוק בדברים מעין אלה.

עיירת בתי הקפה
מרכז טבעון. העסקים לא יזכו לקמפיין מטעם המועצה.

שמחון, שהיה מוכן לטיעון המשפטי הנ”ל, הציע להעביר את הפרויקט למתנ”ס או למרכז ההנצחה, שתיהן עמותות אשר סמוכות על שולחנה של המועצה.

שמחון ” קיבלתי מספר פניות מבעלי עסקים בכלל ובתי קפה בפרט. נפתחו ביישוב הרבה בתי קפה שזה דבר מבורך אבל כנראה שגודל האוכלוסייה בטבעון והאוכלוסייה שמגיעה לטבעון מבחוץ , לא מצליחות לפרנס את בתי הקפה והעסקים בכלל. אני מציע שניקח איש מקצוע שיארגן קמפיין לעידוד העסקים בטבעון וזאת מכיוון שכמועצה אנחנו לא יכולים לתת שום עזרה אחרת. יש קמפיינים כאלה שמתבצעים על ידי רשויות רבות באמצעות עמותות ואין שום סיבה שלא נעשה זאת גם בטבעון”.

סגן ראש המועצה, שלמה מושיץ ” אני מכיר רבים שמגיעים מחוץ לטבעון לבתי הקפה בטבעון”

היועץ המשפטי, עו”ד עודד רומנו ” קידום עסקים בישוב אינו חלק מסמכויות המועצה המקומית”

חבר המועצה, אריה סוזין ” אני חושב שהיועץ המשפטי צריך לא רק לאמר לנו מה אסור אלא גם למצוא פתרונות. זה התפקיד של יועץ “

ראש המועצה, דוד אריאלי ” אנחנו יודעים להיות בדיאלוג עם בעלי העסקים בהרבה מאוד נושאים ואנחנו מאוד ידידותיים כלפיהם. אנחנו יכולים לסייע לסקטור הפרטי בהידברויות ודיאלוגים. אני לא חושב שיש כאן איזו שהיא בעיה לבעלי עסקים בכל הקריה שמצריך פרסום כל כך מאסיבי. אנחנו כן משתפים פעולה ורואים דברים”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter