באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: המועצה ביקשה הצעות מחיר חדשות לפרסום ידיעות בעיתונות

קרית טבעון: המועצה ביקשה הצעות מחיר חדשות לפרסום ידיעות בעיתונות

בעקבות חשיפת אתר YCOM ביקשה מועצת קרית טבעון הצעות מחיר בנוגע לפרסום ידיעות בעיתונות. חבר המועצה עמית אבני ” צריך לעשות דברים מסודרים מכיוון שאנחנו קונים ידיעות מעיתון מסוים ואנחנו יכולים לעבוד עם כל העיתונים בצורה שווה”

בישיבת התקציב שנערכה השבוע בקרית טבעון עלה נושא הפרסומים בעיתונות עליו נכתב באופן בלעדי באתר YCOM. על פי הצעת התקציב, תקציב המועצה לפרסום ויחסי ציבור לשנת 2013 עומד על 200 אלף ₪ בשנה. על פי דבריו של ראש המועצה ,אריאלי, משלמת המועצה 2,800 ₪ פלוס מע”מ עבור פרסום הידיעות כשהוא אינו מציין לאיזו תקופה מדובר. בהנחה שמדובר בחשבונית חודשית הרי שהעלות השנתית כולל מע”מ מסתכמת בכמעט 40 אלף ₪.

המועצה תצא למכרז חדש
עמית אבני “לעבוד עם כל העיתונים בצורה שווה”

חבר המועצה, עמית אבני אשר העלה את הנושא “אשמח לפירוט על מה הולך הכסף הזה ולפי מה זה הוחלט. על פי תשובות של המועצה, הפעם האחרונה שנלקחו הצעות מחיר מסודרות היתה ב-2007 וזה לא נראה לי מנהל תקין, הדברים השתנו מאז. לדעתי צריך לעשות דברים מסודרים מכיוון שאנחנו קונים ידיעות מעיתון מסוים ואנחנו יכולים לעבוד עם כל העיתונים בצורה שווה. יכול להיות שהעיתון הנפוץ ביותר בטבעון הוא הנפוץ ביותר בגלל שאנחנו מפרסמים בו ולכן תושבי טבעון הולכים לשם”

ראש המועצה, דוד אריאלי ” התקציב הוא לפי הביצוע של 2012 והוא כולל פרסומים בעיתונים גם על חדשות טבעון וגם על מודעות . לדוגמה פרסמנו את מכרז המעלית בשני עיתונים אם אינני טועה. אנחנו רוצים שהמידע יגיע לעיתון הנפוץ ביותר בטבעון ולכן אנחנו פונים בעיקר לשני העיתונים הנפוצים ביותר ומבקשים מהם וכרגע אלה הן ההצעות הזולות ביותר. אני לא חי מפרשנויות, ביצעתי סקר של גיאוקרטוגרפיה ואני חושב שזה נתון מספיק מכובד. ביקשנו הצעות מחיר חדשות בשבועות האחרונים והתהליך הוא דינמי כל הזמן. אנחנו כל הזמן רוצים לראות אולי אפשר לחסוך. בגלל שאנחנו כל הזמן בסוג של בדיקת הצעות מחיר , הורדנו את המחיר מ 4,000 ₪ פלוס מע”מ כמו שהוא היה במכרז המקורי שנערך בשנת 2005 ל 2,800 פלוס מע”מ  שזה מתייחס רק לחדשות טבעון. לגבי המודעות האחרות יש תהליך דינמי”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter