באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: הילד נתלה במהופך

קרית טבעון: הילד נתלה במהופך

תלמיד כיתה א’ בבית הספר היסודי קרית עמל שבקרית טבעון, נתלה במהופך על מתקן משחקים הנמצא בחצר בית הספר במשך דקות ארוכות והובהל לטיפול בבית החולים. דוברת העירייה: “נשקול להסיר את המתקן”. 

תאונה בבית הספר קרית עמל שבקרית טבעון. ילד בכיתה א’ הסתבך במתקן החבלים הנמצא בחצר בית הספר ונשאר תלוי עליו במהופך ללא אפשרות להשתחרר כשהוא תלוי בין שמים וארץ. עדי ראיה שהיו במקום מספרים כי הילד נותר תלוי במשך דקות ארוכות מבלי שהצליחו לחלץ אותו. למקום הוזעקו המשטרה ומגן דוד אדום ולבסוף חולץ הילד כשהוא מחוסר הכרה ופונה לבית החולים.

בית ספר קרית עמל
התלמיד נתלה במהופך.

לדברי חלק מההורים, ועד ההורים התריע לא פעם על חוסר בטיחותו של המתקן מזה זמן רב. חלקם אף אומרים בפירוש כי אסרו על ילדיהם לשחק במתקן זה. במועצה טוענים כי המתקן קיבל אישור בטיחות בתחילת השנה אך בשל התאונה ובשל בקשתה של מנהלת בית הספר, שוקלים להסירו.

דוברת המועצה, עדנה פרידמן מסרה בתגובה: “תלמיד כיתה א’ בבית ספר קרית עמל הסתבך עם סולם החבלים הנמצא בחצר בית הספר. בהתאם לנהלים – צוות בית הספר נתן מענה ראשוני, במקביל הוזנקו אנשי התפעול של הרשות המקומית, צוות כיבוי-אש ומד”א. למקום הגיעו גם מנהל מחלקת החינוך יאיר אודם וקב”ט המועצה אלי זיו. תוך מספר דקות חולץ הילד מהמתקן ולאחר טיפול ובדיקה יסודיים, חזר התלמיד, ביום למחרת, לספסל הלימודים.

עד ליום האירוע לא התקבלה כל תלונה מבית הספר או מההורים לגבי המתקן ולמרות שבית הספר קיבל אישור בטיחות עם פתיחת שנת הלימודים, אנו שוקלים בחיוב את בקשתה של מנהלת בית הספר טלי דלויה להסיר את סולם החבלים המצוי בחצר בית הספר”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter