באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: הוצגה תכנית האב לחינוך

קרית טבעון: הוצגה תכנית האב לחינוך

מחלקת החינוך של המועצה הציגה את תכנית האב לחינוך בפני מנהלת מחוז חיפה של משרד החינוך, רחל מתוקי. מתוקי ” טבעון הינה מודל לעבודה בשיתופי פעולה רשות – פיקוח”.

מנהלת מחוז חיפה בתחום החינוך, נחשפה בשבוע שעבר לתכנית אב לחינוך הפועלת בקרית טבעון. הצוות הניהולי הבכיר, נענה להזמנת יאיר אודם מנהל מחלקת החינוך במועצה המקומית ויעל סלומון, מפקחת מערכתית במחוז. הצוות הגיע בהרכב מלא ומכובד כדי להכיר מקרוב את תכנית אב לחינוך ביישוב, הכרת המודלים של פתיחה מבוקרת של אזורי הרישום וללמוד על  הקשר המוצלח בין מוסדות החינוך לתנועות הנוער ביישוב.

רחל מתוקי
מנהלת מחוז הצפון במשרד החינוך בביקור ברית טבעון. צילום דוברות מועצת קרית טבעון

במפגש נכח גם ראש המועצה דוד אריאלי והאירוע כלל  ישיבה מקדימה, מצגת מרשימה, סיור בשני בתי ספר יסודיים וביקור ובמרכז ההנצחה.

אריאלי: “אנו מברכים ומודים לכם שבאתם להתבונן מקרוב בפרויקט הדגל שלנו. הביקור חשוב במיוחד, כיוון שלכם יש את יכולת ההבחנה וההתבוננות הרחבה על הפרויקט וזו יכולה להניב תרומה אדירה לנו”.

מנהלת המחוז, רחל מתוקי, הודתה לראש הרשות ולמנהל מחלקת החינוך על הביקור המקצועי והמשמעותי בקרית טבעון, וציינה: “טבעון הינה מודל לעבודה בשיתופי פעולה רשות – פיקוח. בטבעון מתקיימים תהליכים חינוכיים פדגוגיים משמעותיים והדבר ניכר באיכות מערכת החינוך, בהישגים הלימודיים והחברתיים של תלמידיו. טבעון בחרה להשתתף בפיילוט הארצי לבחירה מבוקרת של אזורי רישום וההובלה מתקיימת בהצלחה רבה”. עוד אמרה מתוקי כי ברשות בקיאים בכל המתרחש בתנועת נוער, מתקיים קשר איכותי, כמו כן ישנו קשר משמעותי בין מוסדות החינוך לתנועות הנוער  הראוי לשבח ואשר מהווה מודל לחיקוי במחוז. בסיום ביקשה מתוקי כי מערכת החינוך בטבעון תשמש מודל מוביל ומדגים למנהלי החינוך במחוז וכן לערוך בקרוב סיור למנהלי האגפים של הרשויות.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter