באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: הוענקו 23 מלגות לסטודנטים

קרית טבעון: הוענקו 23 מלגות לסטודנטים

23 סטודנטים תושבי הקריה, קיבלו כמידי שנה בחג חנוכה, מלגת לימודים מכובדת ע”ש לאה וצבי גרין ז”ל. שווי כל מלגה 2,000 ₪.  המועצה המקומית העניקה 10.5 מלגות וקרן גרין תרמה 12.5 מלגות.

המועצה המקומית קרית טבעון בשיתוף קרן גרין העניקו בשבוע שעבר 23 מלגות לסטודנטים תושבי הישוב בטקס שנערך במרכז ההנצחה. האירוע המכובד התקיים במעמד מנהל מחלקת החינוך יאיר אודם, מנהלת מדור גני-ילדים גילה דינר שגם הנחתה את האירוע, רכזת שותפויות בחינוך לילך דרמון,  יו”ר קרן גרין עו”ד יאיר גרין,  משפחת גרין,  סטודנטיות וסטודנטים,  משפחות ואורחים.

מלגות
טקס הענקת המלגות. צילום: דוברות המועצה המקומית קרית טבעון

במסגרת הטקס, הרב מנשה אלטהויז ברך והדליק את החנוכייה לאחריו יאיר אודם נשא דברים  ואמר כי הוא שמח שהמועצה לוקחת חלק במפעל חשוב זה.  “השאיפה של הרשות היא לתת הזדמנות שווה לכלל התושבים בדרך לרכישת השכלה גבוהה”. הדגיש “ואם ניתן להקל ולהטיב, באנו על שכרנו” בסיום דבריו הודה אודם למרכז ההנצחה על האירוח החם והנעים במקום. ממשפחת גרין עלו לברך, שני נכדיו הצעירים של יאיר גרין, אשר סיפרו על סבא יאיר וציינו כי הם מאד מעריכים את פועלו ועל שבחר להקים מפעל חשוב זה לטובת סטודנטים בקריה.

החלק האומנותי הופקד בידי יונתן ארזי, שרון יהושע ואבי ארצי אשר נגנו קטעים מתוך הסונטה של טלמן.  את האירוע סיכם מידד לוי, סטודנט שנה ד’ בלימודי אדריכלות בוויצ”ו חיפה  אשר הודה לקרן גרין ולמועצה המקומית קרית טבעון. “סכום הכסף הנכבד אותו אנו מקבלים” אמר, “מסייע לנו לפנות זמן לטובת הלימודים וכולי תקווה כי בבוא העת, נהיה אנו אלה אשר תורמים חזרה לטובת סטודנטים בקהילה”.

השנה הגישו מועמדות 84 סטודנטים, צעירים וצעירות הלומדים באוניברסיטאות ומכללות ברחבי הארץ, בתחומים שונים כגון: רפואה, פסיכולוגיה, עיצוב גרפי, הנדסת מכונות, הנדסת חשמל, חינוך ומחול, מוסיקה  ועוד.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter