באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: ד”ר אבל לא יו”ר

קרית טבעון: ד”ר אבל לא יו”ר

בתום דיון סוער הוחלט במליאת המועצה של קרית טבעון שלא למנות את ד”ר לאקולוגיה, נאוה סבר לתפקיד יו”ר ועדת איכות הסביבה. אלון נבות: ” מדובר בנושא כל כך מובהק של קרית טבעון, כל כך נייטרלי וכל כך לא צריך להיות מחובר לפוליטיקה”

חברת המועצה, ד”ר נאוה סבר לא תכהן כיו”ר ועדת איכות הסביבה למרות התמחותה באקולוגיה, כך הוחלט לאחר דיון סוער בישיבת המליאה שנערכה השבוע (ראשון) בקרית טבעון. הדיון החל בכך שראש המועצה, דוד אריאלי הציע לתפקיד את חברת מפלגתו, חגית גבאי אלא שיו”ר האופוזיציה אלון נבות החליט לצאת להגנתה של סבר ותקף את אריאלי על כך שהוא מתייחס לנושא כזה בצורה פוליטית ולא בצורה עניינית.

ועדת איכות הסביבה
ד”ר נאוה סבר.

אלון נבות: “יצא המקרה ויושבת במליאה ד”ר לאיכות סביבה, למה לא למנות אותה ליושבת ראש הועדה לאיכות הסביבה? איך זה קשור לדברים קואליציונים? מה היא כבר יכולה להחליט? ראש המועצה צריך לגלות מעט מנהיגות ולמנות לתפקיד אישה שזו השכלתה וזה הידע שלה, כל טבעון תצא נשכרת מכך. מדובר בנושא כל כך מובהק של קרית טבעון, כל כך נייטרלי וכל כך לא צריך להיות מחובר לפוליטיקה אבל גם את העניין הזה אריאלי לא יכול לעשות בצורה ממלכתית”

חברת המועצה, חגית גבאי שנבחרה לתפקיד יו”ר הועדה: “נאוה יכולה להיות חברת ועדה ואפשר לסמוך על היכולת שלנו לקבל החלטות נכונות, להתייעץ וגם לקבל הצעות שלה כאילו היתה יושבת הראש. אין פה משחקי כבוד, אני חושבת שדווקא יש מקום לבוא מהמקום של הלא יודע. דווקא מהמקום הזה אפשר ללמוד הרבה. לא חייבים להיות ד”ר, אני לא נולדתי ד”ר. אני רוצה ללמוד את הנושאים האלה ואני חושבת שדרך הרגליים ודרך הלמידה אפשר להשיג הרבה דברים”

ראש המועצה, דוד אריאלי אמר בתגובה: “אין דרישה, בועדות בכלל שהמשתתפים יהיו בעלי רקע רלבנטי וכולנו כאן אנשים פוליטיים. לממשלת ישראל יש שר אוצר שהרבה מאוד אנשים חושבים שהוא שר אוצר מצוין, עושה עבודה טובה ואין לו שום רקע כלכלי”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter