באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: דולב שפירא זכה בחידון התנ”ך הישובי

קרית טבעון: דולב שפירא זכה בחידון התנ”ך הישובי

מקום ראשון לדולב שפירא בחידון התנ”ך היישובי לאחר שגבר על 40 מתמודדים נוספים. עו”ד שלמה מושיץ : “אירוע תרבותי , חשוב ומרגש”

 כמאתיים איש, תלמידים, מורים, הורים ואורחים גדשו בשבוע שעבר את אולם זוהר בקריה, לגמר חידון התנ”ך היישובי. האירוע התקיים במעמד סגן ראש המועצה וממלא מקומו עו”ד שלמה מושיץ, סגן ראש המועצה דודו גבאי, רבה הראשי של הקריה עמרם מיכאל בית אל ובנו ונכדו של אברהם ישועה ז”ל, מורה וותיק לתנ”ך, שעל שמו

מקום ראשון זכה באייפד
חידון התנ”ך. צילום: דוברות המועצה המקומית קרית טבעון

נקרא החידון. הנחה את האירוע במיומנות ובכישרון איש התנ”ך והלשון, ד”ר אבשלום קור, כאשר לצד השאלות המרתקות שולבו קטעי פנטומימה ומוזיקה.

חידון התנ”ך היישובי, כזכור חזר להתקיים בשנה שעברה ביוזמת  חברי הנהלת המועצה עו”ד שלמה מושיץ ואבי בן יוסף ובתמיכת ראש המועצה דוד אריאלי. הצלחת האירוע הינה תודות לשיתוף פעולה בין אגף התרבות של רשת המתנ”סים בניהולו של עזרא מזרחי ופעילותה הנמרצת והמקצועית של רכזת שכבה כיתות ח’ בחטיבת הביניים אורט גרינברג והמורה לתנ”ך סיגל סמולניק אשר הובילה את המהלך הלימודי, עודדה, דחפה וארגנה. התוצאות נראו היטב במהלך גמר חידון התנ”ך. את הפרסים לזוכים תרמה אלמנתו של אברהם ישועה ז”ל, יעל.

לדברי סמולניק את התהליך בבית הספר התחילו כארבעים תלמידים משכבות ז, ח, ט אשר למדו את התחום לעומק וזאת לקראת השלב הראשון אותו עברו בהצלחה 25 תלמידים. בסיום התהליך נשארו 12 תלמידים כאשר דולב שפירא הוא זה שזכה  במקום הראשון בגמר וקיבל  Iped. שחר ברעם זכה במקום השני  ובמקום השלישי זכתה ליל רייכין, שני האחרונים קיבלו 500 ₪ בתלושים לרכישת ספרים. שאר המתמודדים זכו בתעודות הוקרה.

עו”ד מושיץ בירך בשם המועצה את המתמודדים, הודה למארגנים ולשופטים וציין: ” אירוע תרבותי חשוב ומרגש. ותודה מיוחדת לחבר המועצה אבי בן יוסף, היוזם והכוח המניע מאחורי החזרת המסורת היישובית של חידון התנ”ך”.

המורה לתנ”ך סיגל סמולניק : “אני גאה בכל אחד ואחד מהמתמודדים על הנכונות, הרצון וההתמדה בדרך לגמר”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter