באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: אשפה בבית העלמין

קרית טבעון: אשפה בבית העלמין

סיור קצר בבית העלמין של טבעון חשף ערימות של אשפה הפזורות סביבו וגורמות לזעם בקרב התושבים אשר באים לקבור את יקיריהם. יו”ר המועצה הדתית, עו”ד אלי עמיאל ” אנו מודים לאתר האינטרנט ולתושבים על הפניית תשומת הלב שלנו ונטפל בכך בהקדם”

תושבים שבאו לקבור את יקיריהם בשבוע שעבר בבית העלמין של קרית טבעון נדהמו לגלות מספר ערימות אשפה הפזורות סביב בית העלמין. הערימה הראשונה והמשמעותית ביותר ניצבה בחלקו הדרומי של מגרש החניה וכללה בין השאר פסולת בניין, עציצים שבורים, קופסאות מאכל משומשות ואפילו אמצעי מניעה משומש.

הית עלמין מוכה אשפה
ערימת האשפה בחניית בית העלמין

ערימת הפסולת השניה ניצבה בשביל הצמוד לחלקו הדרומי של בית העלמין. גם ערימה זו כללה פסולת ביתית ופסולת בניין כשמצידו השני של השביל ומעט מערבה נמצאת ערימת פסולת נוספת המורכבת מפסול בניין בלבד. בתווך ניתן היה להבחין שני עצי אלון תבור אשר השירו את עליהם ואלה פזורים בערימה ענקית שאיש לא טרח לגרף ולהרים.

דוברת המועצה המקומית קרית טבעון, עדנה פרידמן מסרה בתגובה “ניקיון בית העלמין והאחזקה השוטפת במקום הינם באחריות המועצה הדתית”.
יו”ר המועצה הדתית, עו”ד אלי עמיאל ” אנחנו נגיע לשם מחר בבוקר ונבדוק את זה. את הפינוי עצמו מבצעת המועצה ואנחנו מרכזים זאת לפעם בכמה ימים בה מגיעה משאית הפינוי של המועצה. היום במקרה הנחיתי את מנהל בית העלמין לעשות שם סיור בליווי העובד. אנו מודים לאתר האינטרנט ולתושבים על הפניית תשומת הלב שלנו ונטפל בכך בהקדם”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter