באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: אריאלי נגד אגודת הכדורסל

קרית טבעון: אריאלי נגד אגודת הכדורסל

עימות קשה בין ראש המועצה דוד אריאלי לבין ראשי אגודת הכדורסל לאחר שהאחרונים החליטו להשבית את פעילות האגודה ליומיים. אריאלי: “צר לי שמנהלי האגודה החליטו להוביל מאבק על גבם של הילדים”

ראש המועצה, דוד אריאלי יצא בשבוע האחרון במתקפה חריפה על דרך הניהול של אגודת הכדוסל ביישוב. אריאלי אינו אוהב את הדרישות הכספיות של האגודה בעת של קיצוצים כספיים וגם את מה שהוא מגדיר כהישגיות יתר של מנהלי האגודה.

קרית טבעון
אריאלי, זועם על ראשי אגודת הכדורסל.

מה שהעלה את קצפו של אריאלי הוא מכתב שקבלו הורי הילדים ממנהלי האגודה בו הם קוראים להשבתת הפעילות ליומיים. במכתבם כתבו מנהלי האגודה בין השאר: ” לאחרונה נמנע מאתנו לבצע את מלאכתנו למען ילדכם ובמשך תקופה ארוכה אנחנו מוצאים את עצמנו מבזבזים זמן בגין חוסר הטיפול של המתנ”ס/מועצה בבעיות תחזוקה רבות באולמות ובניסיונות להצר את צעדנו, להקטין את מספר הפעילים בענף,תקציב התמיכה באגודה ירד בשנת 2013 ב- 120 אלף שקל ובנוסף חוסר היכולת של המועצה לדאוג לאולם נוסף לא מאפשר לנו לתת מענה לילדים נוספים שמבקשים להצטרף לאגודה.

תחילה שלח אריאלי מכתב חריף אל ההורים בו כתב בין השאר: “צר לי שמנהלי האגודה החליטו להוביל מאבק על גבם של הילדים. בשנים האחרונות נמצאת האגודה בשפל ערכי חסר תקדים. קיימת באגודה רוח של תחרותיות קיצונית”. אריאלי לא הסתפק בכך ונתן דוגמאות המוכיחות לטענתו את דבריו “קבוצת הבוגרים הקיימת היא קבוצה מאוחדת עם מגידו, הפועלת בליגה השניה בישראל שהיא ליגה בכירה מאוד. היא איננה משחקת בטבעון ובקרב שחקניה אין ולו שחקן אחד תושב טבעון. איזו תקווה תהא לשחקן צעיר כשהוא רואה שאין קבוצה בוגרת וככל שהיא קיימת אזי בית הספר לכדורסל אינו מזין אותה?לאגודה יש גם קבוצת נשים בליגה השניה ואיננו יכולים לעמוד בעלויות של שתי קבוצות כאלה”. אריאלי לא הסתפק בכך והעביר בקורת גם על הדרך בה מאומנים הילדים “לא ברור לי מדוע ילדים צריכים להיות על המגרש 4 או 5 פעמים בשבוע. לדעתי זה פוגע בילדים, זה פוגע בהם פיזיולוגית, הם לא ערוכים לזה ולא פעם לוקים בשברי מאמץ”.

אריאלי חזר על דבריו גם במליאת המועצה לאחר שהותקף על ידי חברי האופוזיציה: “אינני חושב שאני טועה אבל אם אשתכנע הרי שארד מהעץ שעליתי עליו”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter