באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: אפשר גם אחרת

קרית טבעון: אפשר גם אחרת

פרויקט קירוב לבבות בין תלמידי  “רימונים” לתלמידי “יבנה” בהובלת “מכינת רבין” באורנים יצא לדרך בקרית טבעון. החיבור בין בית-ספר דתי לבית-ספר ממלכתי אפשר לתלמידי שני בתי הספר להכיר את השונה ואת האחר ובמקביל לעבוד יחד ולשתף פעולה בפעילות ספורט חווייתית.

תלמידי שכבות ה’-ו’ מבית הספר הממלכתי-דתי ‘יבנה’ בקרית טבעון הגיעו בשבוע שעבר לפעילות חיבור וגיבוש עם תלמידי כיתה ה’1 בבית הספר ‘רימונים’ – פרויקט בהובלת ש”ש (מדריכי שנת שירות) ממכינת רבין שבמכללת אורנים. לפעילות התלוו מנהל בית הספר ‘יבנה’, הרב רפאל טוויל, מחנכת הכיתה  ליאור נזרי, מנהלת בית הספר ‘רימונים’ סתוית לרנר, הסגנית הדר בן שמעון הסגנית ומחנכת ה1 ליאת צ’ובוטרו.

מכללת אורנים
ילדי בתי הספר במהלך הפעילות. צילום: דוברות קרית טבעון.

קבוצת הש”ש ממכינת רבין באורנים, המתנדבים יום בשבוע בשני בתי הספר במסגרת עבודה קהילתית, יזמו את הפעילות מתוך מטרה ליישם את תחומי הלמידה  במכינה. החיבור בין בית הספר הדתי לבית הספר הממלכתי אפשר לתלמידי שני בתי הספר להכיר את השונה ואת האחר ובמקביל לעבוד יחד ולשתף פעולה בפעילות ספורט חווייתית.

התלמידים התחלקו לארבע קבוצות מעורבות ופעלו במעגלי היכרות, שאפשרו להם ללמוד אחד על השני, בהמשך פעלו יחדיו גם בתחנות שדרשו שיתוף פעולה ועבודת צוות. רק בתום הפעילות הציגו הש”ש את עצמם, מאיפה כל אחד מהם מגיע וסיפרו לתלמידים כי מטרת המפגש הייתה היכרות עם ילדים בני גילם מהקהילה. בסיום הילדים שרו יחד את “שיר לאהבה” בליווי גיטרה וקלרינט של תלמידי המכינה ומנהל בית ספר ‘יבנה’ הרב טוויל שהוא חובב נגינה ידוע.
לדברי מנהלת בית ספר רימונים סתווית לרנר שיר הסיום סחף את התלמידים והצוות לשירה וריקוד משותפים. “לאורך כל הפעילות בלטה האווירה הטובה, צחוקם של הילדים , התרגשותם מהמפגש ושמחתם להכיר ולשחק יחד. בתקווה לעוד מפגשים ופעילויות משותפות”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter