באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: אישור לפצל

קרית טבעון: אישור לפצל

מועצת קרית טבעון קבלה אישור ממשרד החינוך להמשיך את פיצול הכיתות בבתי הספר היסודיים עד לכיתה ו’, דבר אשר יאפשר את פעילותן של שלוש כיתות מפוצלות בקריה. 

פיצול כיתות
בית הספר קרית עמל, ימשיכו בפיצול הכיתות.

משרד החינוך הודיע בשבוע שעבר למועצת קרית טבעון כי הוא מאשר לה להמשיך את פיצול הכיתות הקיימות עד לסיום בית הספר היסודי בכיתה ו’. מדובר בשלוש כיתות לא תקניות הקיימות ביישוב: כיתה א’ בבית ספר ‘רימונים’, בשכבה זו יש שלוש כיתות בהן לומדים 69 תלמידים. כך שאם יעשה איחוד, יהיו בכיתות 34-35 תלמידים. בשכבת אלף של בית ספר קרית עמל יש גם כן כיתה לא תקנית, בשכבה יש שלוש כיתות ו-74 תלמידים. ובשכבה ד’ של בית ספר קרית עמל יש שלוש כיתות ו-72 תלמידים. יש לציין כי כיתות לא תקניות אינן מוכרות על ידי משרד החינוך והמחנכות בהן אינן מקבלות את שכרן ממשרד החינוך אלא מהרשות המקומית כשבמקרה של טבעון הדבר נעשה דרך המתנ”ס.

כזכור, זימנו חברי האופוזיציה בטבעון דיון מיוחד על מנת לדון בנושא פיצול הכיתות בו הוחלט להאבק בכוונת משרד החינוך לדרוש איחוד כיתות עד לשנת 2015. הדיון זומן בשל פניות רבות של הורים אל חברי המועצה לאחר שנפוצה שמועה לפיה יאוחדו כיתות כבר לאחר פסח.

את ההודעה על ההישג שלח מנכ”ל המועצה ומנהל מחלקת החינוך אל חברי המועצה במייל לאקוני:  ראש המועצה, דוד אריאלי, מבקש לבשר לכם כי פנייתו למשרד החינוך בנושא כיתות מפוצלות, נענתה בחיוב. אשר על כן, הכיתות המפוצלות תמשכנה לפעול במתכונת הקיימת, עד לסיום כיתה ו’. בהזדמנות זו, מבקש ראש המועצה להודות ליו”ר ועדת חינוך, עמית בלדרמן, על הירתמותו.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter