באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קריית טבעון: היתושים הגיעו לקריה

קריית טבעון: היתושים הגיעו לקריה

תושבי טבעון החלו לסבול מעקיצות היתושים והמועצה מנסה להלחם במפגע באמצעות הדברה והסברה. שלוליות ומאגרי מים אחרים מרוססים. חבר המועצה שמוליק שמחון ” הגיעו אליי תלונות רבות מתושבים שהחלו לסבול ממכת יתושים מאוד קשה.

הקיץ עדיין לא התחיל וכבר סובלת קרית טבעון ממכת יתושים . מדובר בנושא כאוב החוזר ועולה מדיי שנה אך דומה כי השנה הקדימו היתושים להגיע ויחד עימם גם עלה הנושא בישיבת המליאה שנערכה ביום חמישי. על פי דבריו של ראש המועצה, דוד אריאלי פעילות ההדברה של היתושים נמצאת כרגע בעיצומה ומתבצעת בימי שני וחמישי בשני

המועצה תדביר
שמוליק שמחון. קיבל תלונות על יתושים.

ערוצים. הערוץ הראשון הינו פעילות מניעה בהתאם לנסיון שנצבר לגבי אזורים בהם יש ריכוזי יתושים והערוץ השני הינו פעילות הדברה בהתאם לפניות תושבים המתקבלות במוקד 106 ועל פי דיווחי עובדי התברואה על שלוליות, מאגרי מים וכדומה. פעילות המניעה מתבצעת בכל מכוני הביוב בקרית טבעון ובסביבתה, אזור הבריכות, קרית חרושת והקישון. כמו כן מתבצעת פעילות מניעה באזור המשחטה, רחוב השיטים, מכון הטיהור, הבריכות ומספר רחובות נוספים. בנוסף מגבירה המועצה את המודעות בקרב התושבים ומעודדת אותם לנקות את חצרותיהם ממאגרי מים עומדים וזאת הן באמצעות פלייר שנשלח לתושבים לאחרונה והן באמצעות אתר האינטרנט ופרסום בעיתונות המקומית

 חבר המועצה, שמוליק שמחון אשר העלה את הנושא לסדר היום ” הגיעו אליי תלונות רבות מתושבים שהחלו לסבול ממכת יתושים מאוד קשה. בנוסף יש דליפות מאוד קשות של ביוב באזור המשחטה שגם הן מגבירות את בעיית היתושים”

ראש המועצה, דוד אריאלי ” אנחנו עושים מאמץ גדול מאוד גם לייעץ לתושבים וגם לא תמיד לבדוק עקב בצד אגודל על כל מרחב אם הוא פרטי או ציבורי למרות שאסור לנות להדביר בשטח פרטי. המגמה היא מאוד שרותית”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter