באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קק”ל למען מרכז רפואי העמק

קק”ל למען מרכז רפואי העמק

שתי קומות ממוגנות בהתאם לדרישת פיקוד העורף יוקמו בבית חולים ‘העמק’ באמצעות תרומה שגייסה קק”ל. מנהלת מרכז רפואי ‘העמק’: התרומה של קק”ל עוזרת לנו לקדם נושאים שונים וחשובים כל אחד בפני עצמו”

בתקופה זו בה נופלים טילים על הדרום מנצלים בעמק את השקט היחסי על מנת להתמגן לקראת עימותים עתידיים וזאת באמצעות תרומות אשר מגייסת קק”ל. הקרן התגייסה באחרונה לסייע בפיתוח המרכז רפואי העמק באמצעות תרומה שגייסה בצרפת כשבשבוע האחרון ביקרו במרכז הרפואי  נשיאי הקרן מצרפת ד”ר רוברט זווילי ורימונד בינו כשהם מלווים על ידי אלי אפללו יו”ר עמית  בקק”ל ישראל שגייס את התרומה, כדי להיפגש עם הנהלת המרכז הרפואי ולסייר באתרים שבהם תתמוך קק”ל באמצעות התרומה מצרפת.

קק"ל
ביקור המשלחת בבית חולים העמק. צילום: יח”צ.

התרומה של קק”ל תסייע בפיתוח של בנין המחקר  והבניין הרב תכליתי שסיומו צפוי בשנה הקרובה ובו נבנו 2 קומות ממוגנות בהתאם לדרישות פיקוד העורף לטיפול בחולים הזקוקים לניתוחים דחופים, לידות, ופעולות רפואיות דחופות אחרות. בנוסף, יוקם באמצעות התרומה של קק”ל שביל הליכה סובב מרכז רפואי העמק, ולאורך השביל יוקמו אתרי פעילות גופנית שמיועדים לשימוש של הקהל הרחב שוחר הבריאות כמו גם לאנשי הצוות והמבקרים במרכז רפואי העמק.

לדברי אלי אפללו, “העמק הוא בית חולים ייחודי שהצוות בו מעורב בעובדים בני כל הדתות והוא משרת אוכלוסייה מאד מעורבת ומגוונת. התורמים שלנו בצרפת מעוניינים לדעת שהם תורמים למקום שישרת את הדו קיום המיוחד הזה ואני שמח שהם בחרו להתגייס למען מרכז רפואי העמק”.

מנהלת מרכז רפואי העמק פרופ’ אורנה בלונדהיים: “התרומה של קק”ל עוזרת לנו לקדם נושאים שונים וחשובים כל אחד בפני עצמו. שביל הבריאות סביב הגדר של בית החולים נולד לסייע לנו לעודד את האוכלוסייה שסביבנו לעשות פעילות גופנית ולאמץ אורח חיים בריא, ואילו פיתוח הבניין הרב תכליתי מסייע לנו להתקדם מהר לקראת סיומו של הבניין שייתן מענה לצורך הבוער לחדרי ניתוח וחדרי לידה ממוגנים ושטחים ממוגנים נוספים לטיפול בחולים ובפצועים גם במצב של איום בטחוני כגון נפילת טילים באזורנו”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter