באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קבינט הקורונה של יקנעם

קבינט הקורונה של יקנעם

עיריית יקנעם ממשיכה להילחם בנגיף קורונה, ולאחר שהקים בסבב הראשון את סיירת הקורונה, הקים עתה ראש העיר, סימון אלפסי קבינט קורונה שיסייע לשמור על העיר נקייה מתחלואת הנגיף.

בישיבת הפתיחה שהתקיימה בשבוע שעבר אמר ראש העיר שמטרת הקבינט היא לדון באתגרים בריאותיים, חברתיים וכלכליים הניצבים בפנינו, והוסיף שנבחן כל הזמן כיצד ניתן לסייע לאוכלוסייה בעיר. רה”ע הדגיש בדבריו שהרשות מכינה תכנית חירום בשלבים שבאמצעותה נתמודד עם כל הבעיות שהנגיף מביא עימו. רה”ע אמר שהעירייה תבחן ביחד עם קופות החולים הבאת מתחם לבדיקות קורונה בעיר כפי שהיה פעם אחת בעבר.

במהלך הישיבה ביקש ראש העיר שבפעילויות יושם דגש מרבי על הסברה. כפועל יוצא מכך פקחים שהוכשרו לנאמני קורונה יסתובבו בהמשך ברחבי העיר, יקיימו הסברה ויחלקו מסכות. בנוסף לכך תחל העירייה בקמפיין פרסומי למילוי אחר הנחיות משרד הבריאות ולשמירה של ממ”ש: מרחק, מסכה, שטיפת ידיים.

קבינט הקורונה כולל את ראש העיר, סימון אלפסי, מנכ”לית העירייה, מוניק קונפינו, גזבר העירייה, לירן סולומון, קב”ט העירייה, חיים ביטון, רופא בכיר, תושב העיר ד”ר הרצל גבריאל, מתאמת הבריאות העירונית, מיכל דריהם, מפקד נקודת המשטרה בעיר, ונציג מד”א.

ראש העיר יקנעם, מר סימון אלפסי:

“אנו עדים בשבועות האחרונים לגל התפרצות מחודש של הקורונה ברחבי הארץ. לשמחתי הרבה יקנעם עד עתה מתמודדת מצוין עם הנגיף, ואנו רוצים לשמור על התוצאות, ועל העיר נקייה מתחלואה כפי שהיא עכשיו. הקורונה מציבה בפנינו אתגרים רבים, ואני מאמין שהקבינט יסייע לעמוד בהם. העירייה תקדם הסברה ונדאג בהמשך שפקחים יסיירו, יסבירו ויחלקו מסכות לצד אכיפת הנהלים.  אני מבקש מכל התושבים בכל לשון של בקשה לשמור על ההנחיות של משרד הבריאות. ההנחיות האלו הן הכרחיות שעה שהן שומרות על הבריאות של כולנו. יחד עם התושבים ננצח את הקורונה”.

צילום: דוברות עיריית יקנעם

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter