באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קבוצת הנערות ב’ של הפועל עמק יזרעאל בכדורסל היא אלופת המדינה לשנת 2013

קבוצת הנערות ב’ של הפועל עמק יזרעאל בכדורסל היא אלופת המדינה לשנת 2013

נצחון 72-57 הבטיח לנערות עמק יזרעאל את אליפות המדינה בכדורסל. מנהל הקבוצה, לירן בראל ” מחלקת הנערות של עמק יזרעאל מהווה מודל לחיקוי”

קבוצת הנערות והמאמן גלעד ערמון זכו ביום חמישי שעבר בגביע המדינה לאחר ניצחון מרשים על קבוצת הנערות מכבי ראשון לציון בתוצאה  57-72. לאולם הבית של מכבי ראשון לציון הגיעו 400 אוהדים מהעמק והם נתנו לשחקניות רוח גבית ועידוד רב.

לירן בראל המנהל המקצועי של קבוצת הנערות אמר: “במשחק הגמר הפגנו דומיננטיות מהשנייה הראשונה, הבנות הגיעו מוכנות ברמה המנטאלית וברמה המקצועית, הודות

תואר חמישי בשש שנים
נערות עמק יזרעאל מניפות את הגביע. צילום: איגוד הכדורסל

להכנה המצוינת שעשו לאורך כל השנה ובמיוחד לקראת המשחק. במהלך שש השנים האחרונות זכינו ב-5 תארים דבר שמעיד על יצירת מסורת של הצלחות. מחלקת הנערות של עמק יזרעאל מהווה היום מודל לחיקוי בהתנהלות ובאיכות השחקניות והנערות שיוצאות ממנה. יותר משמרגשת אותי הזכייה בתואר, מרגש אותי החיבור בין שחקניות העבר במחלקת הנערות לשחקניות שמשחקות היום. החיבור בין השחקניות בקבוצות הגיל השונות והרגשת השייכות הגדולה לקבוצה, זהו הניצחון הגדול ביותר שלנו.”

ראש המועצה אייל בצר הגיע במיוחד למשחק בכדי לעודד את הבנות, הוא בירך אותן על הזכייה בגביע ועל הערב הנפלא , ואמר: “הבנות הובילו מהרגע הראשון ושמרו על פער ניכר.  לאורך כל המשחק הן היו מאוד נחושות, שיחקו בשיתוף פעולה והיה יפה לראות את זה. זהו לא רק הישג אישי וקבוצתי, אלא גם הישג חשוב לכולנו בעמק יזרעאל. תודה על תחושת הגאווה והכבוד שהבאתן לעמק בזכייתכן!”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter