באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

פרס שר הפנים לאחריות חברתית וחדשנות מוניציפאלית יוענק לעיר עכו

פרס שר הפנים לאחריות חברתית וחדשנות מוניציפאלית יוענק לעיר עכו

שר הפנים, הרב אריה מכלוף דרעי יעניק בעוד כשבועיים לראשונה לראש העיר עכו שמעון לנקרי את פרס השר לאחריות חברתית וחדשנות מוניציפאלית. הטקס ייערך בירושלים במעמד ראשי רשויות מקומיות ואורחים נוספים.

פרס השר הינו תהליך חדשני שנועד לעודד את הרשויות המקומיות להשקיע ולפתח את תחומי הפעולה והעשייה החברתית. ועדת הפרס, שכללה אנשי מקצוע בתחומים שונים, נציגי מרכז השלטון המקומי ואנשי אקדמיה בחנה שישה קריטריונים: נגישות, אמנת שירות ומענה לפניות הציבור, שיתוף ציבור בעשייה המוניציפאלית ושקיפות, עידוד התנדבות בקהילה ובניית קהילות, הערכות לחירום ואחריות חברתית במיקוד פנים רשותי.

ראש העיר עכו שמעון לנקרי בירך על הזכייה ואמר: “אני שמח על כך שהרשות המקומית על אגפיה ומחלקותיה פועלת רבות להטמעת הגישה של אחריות חברתית בנושאים חברתיים שונים, תוך הידוק שיתופי הפעולה עם קבוצת תושבים פעילים ומתנדבים, ארגוני מגזר שלישי והמגזר העסקי”.

עוד אמר לנקרי, כי בשנים האחרונות הושם דגש חזק על טיפול באוכלוסייה עם צרכים ייחודיים, טיפול בפניות הציבור והטמעת עקרונות בעקבות השקת אמנת השירות לתושב. “אני מודה למשרד הפנים על ההזדמנות שניתנה לנו להביא לידי ביטוי את העשייה החשובה של הרשות המקומית בהתייחס לעקרון האחריות החברתית, תוך ביצוע יוזמות וחדשנות מוניציפאלית”, הוסיף לנקרי.

שר הפנים שיגר לראש העיר עכו מכתב שבו בישר לו על הזכייה, בירך אותו וציין, כי תהליך השיפוט התקיים באופן שהבטיח שקיפות ומקצועיות. “אנו משוכנעים שתמשיכו להתפתח ולקדם את תחום האחריות החברתית לטובת התושבים, ומקווים שתשובו ותציגו את מועמדותכם גם בשנים הבאות”, חתם שר הפנים את מכתבו לראש העיר.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter