באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

פרויקט הרחבת ביה”ס ארזים

פרויקט הרחבת ביה”ס ארזים

פרויקט הרחבת ביהס ארזים ב-1000 מר מתקדם בהתאם ללוחות הזמנים וכולל הקמת חדר מורים, ספריה ושש כיתות לימוד נוספות

עד כה הושלמה הקמת שלד חדר המורים והקומה הראשונה נמצאת לפני סיום שלב השלד. מנהלת מחלקת החינוך פנינה שלזינגר ציינה כי כחלק מהשדרוג הפיסי של בית הספר יבוצע גםשדרוג פדגוגיבדמות הכשרת מרחבי לימודים ייחודיים. ראש מועצת רמת ישי עפר בן אליעזר: “נמשיך להשקיע בשדרוג תשתיות החינוך ברמת ישי מבחינה פיסית ופדגוגית. פרויקט הרחבת בית הספר ארזים הוא פועל יוצא של תכנית אב לחינוך ויקדם את מערכת החינוך ברמת ישי מדרגה נוספת קדימה

מועצת רמת ישי ממשיכה בשדרוג תשתיות החינוך בישוב. במסגרת זו נמשכות העבודות להרחבת בית הספר היסודי ארזים ברמת ישי ב-1000 מר נוספים. העבודות מתבצעות בהתאם ללוחות הזמנים ותוך הקפדה על נהלי הבטיחות. עד כה הושלמה הקמת שלד חדר המורים והקומה הראשונה נמצאת לפני סיום שלב השלד. ראש המועצה עפר בן אליעזר סקר בפני חברי המועצה בישיבת המליאה שהתקיימה בשבוע שעבר את התקדמות העבודות.

במסגרת העבודות יוקמו 6 כיתות לימוד חדשות, ספריה חדשה וכאמור חדר מורים.

מנהלת מחלקת החינוך פנינה שלזינגר: ” העבודות מתקיימות לצד הלימודים בסדר מופתי מבלי לפגוע בשגרת הלימודים תוך סנכרון בין כל הגורמים וועדי ההורים“. עוד ציינה שלזינגר כי כחלק מהשדרוג הפיסי של בית הספר יבוצע גםשדרוג פדגוגיבדמות הכשרת מרחבי לימודים יחודיים.

עלות הפרויקט למעלה שישה מליון שקלים- ראש המועצה עופר בן אליעזר גייס מתוך סכום זה כ-5.1 מיליון שקלים ממשרד החינוך כאשר יתרת הסכום מקרנות הרשות.

עם סיום העבודות בית הספר יהיה ערוך לקליטת 24 כיתות לימוד.

ראש מועצת רמת ישי עופר בן אליעזר, הודה למינהל התפעול במשרד החינוך על הסיוע ושיתוף הפעולה ולצוות המקצועי של המועצה בראשות המנכ”ל איציק זכאי ומהנדסת המועצה אתי בוצין על ליווי הפרויקט וליו”ר ועדת חינוך יונתן הירשפלד ויו”ר ועדת תכנון ניר חבקין הפעולה על עשייתם למען היישוב.

עפר בן אליעזר: “פרויקט הרחבת בית הספר ארזים הוא פועל יוצא של תכנית אב לחינוך ברמת ישי והוא יקפיץ את מערכת החינוך ברמת ישי מדרגה נוספת קדימה“.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter