באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

פקח וטרינרי ייעודי הצטרף למחלקה הווטרינרית

פקח וטרינרי ייעודי הצטרף למחלקה הווטרינרית

מועצת רמת ישי מתגברת את השירות לתושב: פקח וטרינרי ייעודי הצטרף למחלקה הווטרינרית

המועצה איישה לראשונה משרה של פקח וטרינרי רשותי. בין תפקידיו מתן מענה למטרדים שמקורם בבעלי חיים. מנכ”ל המועצה איציק זכאי ציין כי דגש מיוחד ינתן ללכידת בעלי חיים משוטטים. וטרינרית המועצה דר’ דינה סמארה ציינה כי הפקח יסייע בביצוע פעולות למניעת פגיעה בעלי חיים והגנה על בעלי חיים בתחום הרשות המקומית. ראש המועצה עפר בן אליעזר: “שמחים להרחיב את שירותי המחלקה הוטרינרית של המועצה. תוספת של פקח וטרינרי ייעודי תשפר את השירות לתושב, הסדר הציבורי ותתרום לחזות הישוב

במסגרת פעילות מועצת רמת ישי לשיפור השירות לתושב ואכיפת הסדר הציבורי קלטה המועצה לעבודה פקח וטרינרי חדש. תפקידו של הפקח הוטרינרי יהיה סיוע לווטרינרית המועצה, דר’ דינה סמארה וטיפול במשימות ופרויקטים מיוחדים של המחלקה הווטרינרית.

מנכ”ל המועצה איציק זכאי ציין כי דגש מיוחד ינתן ללכידת בעלי חיים ובכלל זה כלבים משוטטים משוטטים, פצועים ו/או שנשכו אדם והסגרתם לכלבייה עירונית או למתקן ייעודי אחר על פי הנחיות והחלטת הרופאים הווטרינרים.

הפקח הוטרינרי הוא יגאל גרוזמן בעל שנות ניסיון רבות בתחום בעיריית פתח תקוה.

וטרינרית המועצה דר’ דינה סמארה ציינה כי בין תחומי האחריות של פקח וטרינרי: פיקוח ואכיפת חוקי המדינה וחוקי העזר של הרשות בנושא בעלי חיים כולל מתן התראות ומעקב עליהן ומתן קנסות לעוברים על החוק, טיפול בפניות תושבים על מטרדים שמקורם בבעלי חיים, ביצוע סיורים, תיעוד אירועים חריגים והגשת דיווחים על פי הנדרש בחוק, ביצוע פעולות למניעת פגיעה בבעלי חיים והגנה על בעלי חיים בתחום הרשות המקומית, סיוע בפיקוח על עסקים למכירת מזון מן החי כולל ליווי הווטרינר בביקורות בעסקים.

ראש המועצה עפר בן אליעזר: “אנו שמחים להרחיב את שירותי המחלקה הוטרינרית של המועצה. תוספת של פקח וטרינרי ייעודי תשפר את השירות לתושב, הסדר הציבורי ותתרום לחזות הישוב“.

צילום: דוברות מועצת רמת ישי

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter